Notesy z okładką - łatwy sposób, by się wyróżnić

Notesy z okładką - łatwy sposób, by się wyróżnić

Spersonalizowane notesy to fantastyczne narzędzie, które pomaga w efektywnym budowaniu świadomości marki wśród potencjalnych klientów i wzmacnia więź z obecnymi nabywcami.

Reklamowe notesy z okładką

Notesy reklamowe z okładką to gwarancja długiej żywotności tego produktu i pewność, że wszystko, co naniesiemy na okładkę wytrzyma próbę czasu. Zamawiając własny wzór, możesz zdecydować się na notatnik klejony lub spiralowany.

Notesy ze spersonalizowaną okładką dają Ci gwarancję, że Twoja marka będzie widoczna również poza murami firmy. Podczas konferencji, na spotkaniach z klientami i wydarzeniach branżowych - Twój notatnik będzie przyciągał uwagę za każdym razem, gdy będzie w użyciu.

Do czego wykorzystać notes z okładką?

  • do zapisywania notatek z konferencji lub szkolenia
  • jako podarunek dla gości na targach
  • do wewnętrznego brandingu wśród pracowników
  • do użytku osobistego

Każdemu w ciągu dnia zdarzają się sytuacje, w których musi coś zanotować i często okazuje się, że pod ręką nie ma nic, co by się do tego nadawało. Wykorzystaj to, zapełniając niszę produktem z wizerunkiem firmowego logo lub prezentacją oferty. Idealnie nadadzą się do tego notesy klejone z okładką, które zajmują niewiele miejsca i łatwo jest je mieć w zasięgu ręki.

Nie masz jeszcze firmowych notatników? Zamów je u nas!