kalendarze trójdzielne druk online

kalendarze trójdzielne

Teraz możesz zamówić kalendarze trójdzielne z kaszerowaną główką z lakierem UV 3D i kolorowymi foliami 3D, wybierz wariant z folią soft touch lub folią matową antyzarysowaniową.

kalendarze trójdzielne druk online 1
kalendarze trójdzielne druk online 2

Teraz możesz zamówić kalendarze trójdzielne z kaszerowaną główką z lakierem UV 3D i kolorowymi foliami 3D, wybierz wariant z folią soft touch lub folią matową antyzarysowaniową.

Kalendarze trójdzielne - już od 25 szt.

  • Format 320 x 810 mm (kalendaria 290 x 150 mm)
  • Dwie wersje główki – płaska: karton 300 g, lub Kraftliner 250 g, kaszerowana: kreda mat 170 g lub Kraftliner 170 g
  • Uszlachetnienie główki (w kalendarzach kaszerowanych kartonowych) – folia (połysk, mat, mat antyzarysowaniowa, soft touch); folia (mat, mat antyzarysowaniowa, soft touch) + lakier UV wybiórczy; folia (mat antyzarysowaniowa, soft touch) + lakier UV 3D wybiórczy, folie kolorowe 3D
  • Podkład – karton 300 g lub Kraftliner 250 g
  • Kalendaria – offset 80 g
  • 3 x 12 kart w kolorze 2/0 (czerń i czerwień)
  • 5 kolorów okienka do wyboru
  • Możliwość dodania białej koperty (bez zadruku) lub koperty Kraft (dla kalendarzy Kraft)

Kalendarz trójdzielny to czytelny format (320 x 810 mm), w którym na jednej planszy widać bieżący, miniony i przyszły miesiąc. To też efektowna reklama, widoczna przez cały rok. Twój projekt znajdzie się na główce – płaskiej (300 g) lub kaszerowanej (250 g). Jednak to nie wszystko – główkę kalendarza kaszerowanego z kartonu możemy dodatkowo uszlachetnić folią i lakierem UV wybiórczym (nanoszonym na folię matową lub soft touch).

Jeśli chcesz uszlachetnić główkę kalendarza lakierem UV 3D lub kolorowymi foliami 3D, jako uszlachetnienie bazowe wybierz folię soft touch lub folię matową antyzarysowaniową.

Druk kalendarza trójdzielnego – całoroczna reklama

Podkład kalendarza wykonamy na kartonie 300 g lub Kraftlinerze 250 g, na który naniesiemy trzy 12-stronnicowe czarno-czerwone kalendaria (w rozmiarze 290 x 150 mm). Kalendaria drukujemy na papierze offsetowym 80 g, uzupełniając je przezroczystą taśmą z okienkiem w wybranym kolorze. Dobierając dopasowaną kopertę – zyskasz elegancką oprawę i ułatwisz ich wysyłkę.

Kalendarz trójdzielny Kraft - wyróżnij się i zaproponuj w tym roku coś innego!

Kalendarz trójdzielny z papieru kraft do doskonała alternatywa dla klasycznego kalendarza, wykonanego na podkładzie kartonowym. Kalendarz na Kraftlinerze to przede wszystkim możliwość zadruku w pełnym kolorze lub kontrastującej z brązowym podłożem bieli. Kalendarz wykonany na nietypowym podłożu w stylu eko to szansa na niecodzienny efekt i zaskoczenie osób, które będą korzystać z tego praktycznego materiału reklamowego przez cały rok. Kalendarz trójdzielny wykonany z papieru kraftowego to również sposób na zwrócenie uwagi na takie trendy jak minimalizm czy dawanie produktom drugiego życia zgodnie z zasadą reuse. Wybierz płaską lub kaszerowaną główkę, dodaj do tego kalendarium wydrukowane na papierze offsetowym i kolor okienka, który będzie najlepiej pasować do Twojego projektu i zachwycaj swoich klientów!

Zobacz pozostałe dostępne rodzaje kalendarzy w ofercie Drukomat.pl

.