kalendarze trójdzielne druk online

kalendarze trójdzielne

Teraz możesz zamówić kalendarze trójdzielne z kaszerowaną główką z lakierem UV 3D i kolorowymi foliami 3D.

kalendarze trójdzielne druk online 1
kalendarze trójdzielne druk online 2

Teraz możesz zamówić kalendarze trójdzielne z kaszerowaną główką z lakierem UV 3D i kolorowymi foliami 3D.

Kalendarze trójdzielne - już od 25 szt.

  • Format 320 x 810 mm (kalendaria 290 x 150 mm)
  • Dwie wersje główki – płaska: karton 300 g, lub Kraftliner 250 g, kaszerowana: kreda mat 170 g lub Kraftliner 170 g
  • Uszlachetnienie główki (w kalendarzach kaszerowanych kartonowych) – folia (połysk, mat, mat antyzaryowaniowa, soft touch); folia (mat, mat antyzaryowaniowa, soft touch) + lakier UV wybiórczy, lakier UV 3D wybiórczy, folie kolorowe 3D
  • Podkład – karton 300 g lub Kraftliner 250 g
  • Kalendaria – offset 80 g
  • 3 x 12 kart w kolorze 2/0 (czerń i czerwień)
  • 5 kolorów okienka do wyboru
  • Możliwość dodania białej koperty (bez zadruku) lub koperty Kraft (dla kalendarzy Kraft)

Kalendarz trójdzielny to czytelny format (320 x 810 mm), w którym na jednej planszy widać bieżący, miniony i przyszły miesiąc. To też efektowna reklama, widoczna przez cały rok. Twój projekt znajdzie się na główce – płaskiej (300 g) lub kaszerowanej (250 g). Jednak to nie wszystko – główkę kalendarza kaszerowanego z kartonu możemy dodatkowo uszlachetnić folią i lakierem UV wybiórczym (nanoszonym na folię matową lub soft touch).

Druk kalendarza trójdzielnego – całoroczna reklama

D

Podkład kalendarza wykonamy na kartonie 300 g lub Kraftlinerze 250 g, na który naniesiemy trzy 12-stronnicowe czarno-czerwone kalendaria (w rozmiarze 290 x 150 mm). Kalendaria drukujemy na papierze offsetowym 80 g, uzupełniając je przezroczystą taśmą z okienkiem w wybranym kolorze. Dobierając dopasowaną kopertę – zyskasz elegancką oprawę i ułatwisz ich wysyłkę.

Kalendarz trójdzielny Kraft - wyróżnij się i zaproponuj w tym roku coś innego!

Kalendarz trójdzielny z papieru kraft do doskonała alternatywa dla klasycznego kalendarza, wykonanego na podkładzie kartonowym. Kalendarz na Kraftlinerze to przede wszystkim możliwość zadruku w pełnym kolorze lub kontrastującej z brązowym podłożem bieli. Kalendarz wykonany na nietypowym podłożu w stylu eko to szansa na niecodzienny efekt i zaskoczenie osób, które będą korzystać z tego praktycznego materiału reklamowego przez cały rok. Kalendarz trójdzielny wykonany z papieru kraftowego to również sposób na zwrócenie uwagi na takie trendy jak minimalizm czy dawanie produktom drugiego życia zgodnie z zasadą reuse. Wybierz płaską lub kaszerowaną główkę, dodaj do tego kalendarium wydrukowane na papierze offsetowym i kolor okienka, który będzie najlepiej pasować do Twojego projektu i zachwycaj swoich klientów!

Zobacz pozostałe dostępne rodzaje kalendarzy w ofercie Drukomat.pl

.