pudełka prezentowe z uchwytem druk online

pudełka prezentowe z uchwytem

Teraz możesz zamówić opakowania z lakierem UV 3D i kolorowymi foliami 3D. Przy konfiguracji wybierz folię mat anti scratch - antyzarysowaniową. Skorzystaj z naszego kreatora przy projektowaniu swoich pudełek.

pudełka prezentowe z uchwytem druk online 1
pudełka prezentowe z uchwytem druk online 2

Teraz możesz zamówić opakowania z lakierem UV 3D i kolorowymi foliami 3D. Przy konfiguracji wybierz folię mat anti scratch - antyzarysowaniową. Skorzystaj z naszego kreatora przy projektowaniu swoich pudełek.

Pudełko prezentowe z uchwytem już od 10 szt.

W tych pudełkach nie ma miejsca na kompromis pomiędzy trwałością, a jakością wykonania – oba warunki zostały tutaj spełnione. Pudełka prezentowe są łatwe w składaniu, a klejenie w trzech miejscach umożliwia sprawną kompletację i zapewnia im wytrzymałość, pozwalającą nawet na ponowne wykorzystanie. Na pudełku możesz umieścić dowolną grafikę, firmowe logo albo hasło promujące Twój produkt lub markę.

Wybierz odpowiedni rozmiar pudełka, rodzaj surowca, z którego będzie wykonane, możesz też podkreślić detale uszlachetnieniami - folią albo lakierem UV – dzięki temu Twoje opakowanie wyróżni się na tle innych. Pomysły na to, jak zrobić to dobrze, znajdziesz na naszym blogu. Pudełka prezentowe sprawdzą się świetnie zarówno jako opakowania na wynos albo opakowanie podarunku.

Zaprojektuj i zamów pudełka prezentowe z własnym nadrukiem – wgraj gotowe pliki z projektem i czekaj na swoje zamówienie!

Po wybraniu parametrów opakowania, nakładu, trybu realizacji i zatwierdzeniu zamówienia poprzez kliknięcie w przycisk ZAMÓW - przejdź do zakładki „Praca z plikami”, w której wgrasz gotowy plik z projektem. Plik z instrukcją i makietą pudełka, możesz pobrać z karty produktu.

Pudełka prezentowe z kolorowym zadrukiem będą doskonałe do zapakowania jedzenia na wynos, dlatego sprawdzą się w kawiarniach, restauracjach i cukierniach, ale także zdadzą egzamin w roli opakowania prezentowego. Ten rodzaj pudełka równie często pojawia się w kwiaciarniach, manufakturach i sklepach z pamiątkami – wszędzie tam, gdzie opakowanie ma być imponujące, ale też funkcjonalne.

Masz do wyboru kilka surowców:

  • karton Kraftliner, brązowy 250 g – brązowy z obu stron, doskonały, jeśli zależy Ci na osiągnięciu efektu “eko”,
  • karton GC1 Neo Board 300 g lub karton GC1 Rubicon 290 g – biały z obu stron, jeśli Twoje pudełko ma wyglądać “premium” ten surowiec sprawdzi się idealnie,
  • karton GC2 Alaska 330g – biało - kremowy, doskonale nadaje się na pudełka produktowe, a w parze z elegancją idzie trwałość, którą zapewnia wysoka gramatura tego surowca,
  • karton Ovaro 350 g – brązowo - brązowy - niezastąpiony w przypadku opakowań transportowych i zbiorczych,

Teraz możesz zamówić wybrane opakowania z uszlachetnieniami Premium. Do wyboru masz lakier UV 3D oraz folie 3D: złotą, srebrną, czerwoną, miedzianą, różowo - złotą oraz holograficzną.

Pudełka prezentowe wyślemy do Ciebie sklejone. Zapakuj swoje produkty razem z nami. Zamów już dziś opakowania reklamowe, które będą cieszyć Twoich klientów.

Dowiedz się więcej: