Papier pakowy druk online

Papier pakowy

Papier pakowy druk online 1
Papier pakowy druk online 2

Papier pakowy - druk już od 5 szt.

  • Format B1
  • Kreda połysk 90 g lub kraft szary gładki 100 g, kraft szary prążkowany 100 g (zależnie od formatu)
  • Możliwość białego lub czarnego druku na ciemnym tle lub białego poddruku
  • Zadruk 4/0, 1/0 (czarny lub biały) 5/0 (4 + biały/0)

Papier pakowy możesz zadrukować dowolną grafiką, tak aby był naturalny uzupełnieniem materiałów reklamowych. Oferujemy kolorowy zadruk – na błyszczącej kredzie 90 g lub na efektownym szarym gładkim lub prążkowanym krafcie 100 g. U nas zamówisz papier pakowy z logo, napisem lub ulubionym patternem. Papier pakunkowy będzie elegancką oprawą produktów i prezentów firmowych. Przydaje się w biurze, na targach lub w e-handlu. Papier pakowy z nadrukiem firmowym chętnie drukują księgarnie, sklepy odzieżowe, papiernicze i spożywcze – zarówno stacjonarne, jak i internetowe.

Papier prezentowy – wypakuj swoimi pomysłami

Papier prezentowy drukujemy w formacie – B1 (680 x 980 mm). Oferujemy kolorowy, jednostronny zadruk w najwyższej jakości – tak, aby zrealizować nawet najciekawszy projekt. W prezencie otrzymasz doskonałą jakość druku i krótki termin realizacji.Papier pakunkowy to naturalne uzupełnienie identyfikacji wizualnej firmy. Pokazuje dbałość o detale i spersonalizowaną ofertę. Papier pakowy warto uzupełnić przemyślanym nadrukiem, który będzie spójny z przesłaniem i wizerunkiem danego brandu. Na papierze firmowym wydrukujesz logo firmy, podziękowanie, dowolną grafikę i wzór. Jest cały Twój.

Papier pakowy z nadrukiem – zaprezentuj się, efektownie

Dedykowany papier firmowy stosuje się jako uzupełnienie opakowań firmowych, po to, aby budować pozytywne doświadczenia i skojarzenia z produktem. Dzięki papierowi z firmowemu z własnym nadrukiem oznaczysz produkty, serie produktowe lub zachęcisz do kontaktu. Możesz drukować dedykowany papier reklamowy do każdej grupy produktowej lub wykorzystać go jako przestrzeń do komunikowania nadchodzących promocji. Co jeszcze wydrukować na papierze pakowym? Może to być claim, misja firmy lub kreatywne zabawy słowne i życzenia. Ty decydujesz.

Papier firmowy przydaje się też do pakowania produktów i prezentów firmowych. Warto mieć różne projekty papieru firmowego, dzięki temu dopasujesz go do różnych odbiorców i produktów. Na papierze firmowym można umieścić zarówno abstrakcyjne wzory, jak i dane kontaktowe, podziękowania lub życzenia.

Papier pakowy, w zależności od nakładu, pakujemy na płasko w wytrzymałe kartony z tektury falistej lub bezpośrednio na palecie, którą odpowiednio zabezpieczamy na czas transportu.