pudełka produktowe z zawieszką druk online

pudełka produktowe z zawieszką

Teraz możesz zamówić opakowania z lakierem UV 3D i kolorowymi foliami 3D. Przy konfiguracji wybierz folię mat anti scratch - antyzarysowaniową. Skorzystaj z naszego kreatora przy projektowaniu swoich pudełek.

pudełka produktowe z zawieszką druk online 1
pudełka produktowe z zawieszką druk online 2

Teraz możesz zamówić opakowania z lakierem UV 3D i kolorowymi foliami 3D. Przy konfiguracji wybierz folię mat anti scratch - antyzarysowaniową. Skorzystaj z naszego kreatora przy projektowaniu swoich pudełek.

Pudełka produktowe z zawieszką - Już od 10 szt.

Pudełka produktowe z zawieszką umożliwiają zawieszenie towaru na półkach i ekspozytorach sklepowych, bez obaw o bezpieczeństwo produktu. Są łatwe w składaniu, a klejenie w jednym miejscu umożliwia łatwą kompletację i zapewnia pudełku wytrzymałość. Pudełka produktowe z możliwością zawieszenia możesz zadrukować dowolną grafiką, umieścić na nich logo albo hasło reklamowe, które zachęci do nabycia Twojego produktu.

Wybierz odpowiedni rozmiar pudełka, materiał z którego będzie wykonane i dodaj mu charakteru za pomocą uszlachetnień w postaci matowej lub błyszczącej folii czy lakieru UV. Dzięki temu stworzysz unikalne opakowanie, które będzie świetnie wyglądać i dobrze sprzedawać! Na naszym blogu znajdziesz wiele kreatywnych inspiracji. Pudełka produktowe stanowią oprawę dla przedmiotów, które sprzedajesz – zadbaj o jak najlepszy efekt.

Zaprojektuj i zamów pudełka produktowe z zawieszką z własnym nadrukiem – skorzystaj z naszego kreatora lub wgraj gotowe pliki z projektem!

Po wybraniu parametrów opakowania, nakładu, trybu realizacji i zatwierdzeniu zamówienia poprzez kliknięcie w przycisk ZAMÓW - przejdź do zakładki „Praca z plikami”, w której skorzystasz z naszego kreatora i samodzielnie zaprojektujesz swoje pudełko lub wgrasz gotowy plik z projektem. Plik z instrukcją i makietą pudełka, możesz pobrać z karty produktu.

Pudełka produktowe z zawieszką z kolorowym zadrukiem będą idealne do opakowania elektroniki, zabawek, gadżetów reklamowych, czy też niewielkich rozmiarów sprzętu RTV.

Masz do wyboru kilka surowców:

  • karton Kraftliner, brązowy 250 g – brązowy z obu stron, doskonały, jeśli zależy Ci na osiągnięciu efektu “eko”,
  • karton GC1 Neo Board 300 g lub karton GC1 Rubicon 290 g – biały z obu stron, jeśli Twoje pudełko ma wyglądać “premium” ten surowiec sprawdzi się idealnie,
  • karton GC2 Alaska 330g – biało - kremowy, doskonale nadaje się na pudełka produktowe, a w parze z elegancją idzie trwałość, którą zapewnia wysoka gramatura tego surowca,
  • karton Ovaro 350 g – brązowo - brązowy - niezastąpiony w przypadku opakowań transportowych i zbiorczych,

Teraz możesz zamówić wybrane opakowania z uszlachetnieniami Premium. Do wyboru masz lakier UV 3D oraz folie 3D: złotą, srebrną, czerwoną, miedzianą, różowo - złotą oraz holograficzną.

Pudełka produktowe z zawieszką wyślemy do Ciebie sklejone. Zapakuj swoje produkty razem z nami. Zamów już dziś opakowania reklamowe, które będą cieszyć Twoich klientów.

Dowiedz się więcej: