pudełka dno - wieczko druk online

pudełka dno - wieczko

Z uwagi na obecną sytuację na rynku surowców, zastrzegamy sobie możliwość zmiany surowca na rekomendowany zamiennik tej samej jakości. Rodzaj papieru wykorzystywany do produkcji opakowań aktualizujemy na bieżąco.

pudełka dno - wieczko druk online 1
pudełka dno - wieczko druk online 2

Z uwagi na obecną sytuację na rynku surowców, zastrzegamy sobie możliwość zmiany surowca na rekomendowany zamiennik tej samej jakości. Rodzaj papieru wykorzystywany do produkcji opakowań aktualizujemy na bieżąco.

Pudełka z wieczkiem - Już od 10 szt.

Pudełka typu dno wieczko to klasyka gatunku, znana z butików, sklepów obuwniczych, ale także z kawiarni, cukierni i restauracji. Ten rodzaj pudełka charakteryzuje się klasyczną konstrukcją o najwyższej jakości wykonania. Składane bez użycia kleju, wygodnie otwierają się i zamykają za pomocą pokrywy, która jest osobnym elementem dwuczęściowego zestawu. Na pudełku typu dno – wieczko możesz nadrukować dowolną grafikę, logo firmy albo hasło reklamujące Twój produkt lub markę.

Wybierz właściwy rozmiar pudełka oraz surowca, z którego będzie wykonane. Detale podkreślisz matową lub błyszczącą folią albo lakierem UV – dzięki temu Twoje opakowanie stanie się wyjątkowe i będzie robić wrażenie już od pierwszego wejrzenia. Na naszym blogu znajdziesz sporo inspiracji, jak zrobić to dobrze! Pudełka dno - wieczko sprawdzą się świetnie zarówno jako opakowania dla produktów w sklepach internetowych oraz stacjonarnych albo w roli pudełek prezentowych.

Zaprojektuj i zamów pudełka dno wieczko z własnym nadrukiem – wgraj gotowe pliki z projektem i ciesz się swoim zamówieniem!

Po wybraniu parametrów opakowania, nakładu, trybu realizacji i zatwierdzeniu zamówienia poprzez kliknięcie w przycisk ZAMÓW - przejdź do zakładki „Praca z plikami”, w której wgrasz gotowy plik z projektem. Plik z instrukcją i makietą pudełka, możesz pobrać z karty produktu.

Pudełka dno - wieczko z kolorowym zadrukiem będą doskonałe do zapakowania jedzenia na wynos - sprawdzą się w kawiarniach, restauracjach i cukierniach, ale także w eleganckich butikach oraz sklepach z rękodziełem i wyrobami hand made. Ten rodzaj pudełka z powodzeniem zastąpi tradycyjne pudełko fasonowe w sklepach internetowych, opierających swój model biznesowy na wysyłce zamówień do klientów.

Masz do wyboru kilka surowców:

  • karton Kraftliner, brązowy 250 g – brązowy z obu stron, doskonały, jeśli zależy Ci na osiągnięciu efektu “eko”,
  • karton GC1 Neo Board 300 g lub karton GC1 Rubicon 290 g – biały z obu stron, jeśli Twoje pudełko ma wyglądać “premium” ten surowiec sprawdzi się idealnie,
  • karton GC2 Alaska 330g – biało - kremowy, doskonale nadaje się na pudełka produktowe, a w parze z elegancją idzie trwałość, którą zapewnia wysoka gramatura tego surowca,
  • karton Ovaro 350 g – brązowo - brązowy - niezastąpiony w przypadku opakowań transportowych i zbiorczych,
  • karton Custom Kote 345g – biało – brązowy, o bardzo dużej sztywności, sprawdzi się do produkcji opakowań dla cięższych przedmiotów.

Pudełka dno wieczko wysyłamy rozłożone na płasko – do ich złożenia nie potrzebujesz taśmy, ani kleju. Zapakuj swoje produkty razem z nami. Zamów już dziś opakowania reklamowe, które będą cieszyć Twoich klientów.

Dowiedz się więcej: