torby papierowe Kraft druk online

torby papierowe Kraft

Wypróbuj torby z białymi uchwytami i połącz je z białym nadrukiem. Efekt zobaczysz od razu.

torby papierowe Kraft druk online 1
torby papierowe Kraft druk online 2

Wypróbuj torby z białymi uchwytami i połącz je z białym nadrukiem. Efekt zobaczysz od razu.

Torby papierowe Kraft - Już od 10 szt.

  • 7 formatów (w pionie lub poziomie)
  • Zadruk 4/0, 1/0 (czarny/0), 1/0 (biały/0) lub 5/0 (4 + biały/0)
  • Papier Kraft prążkowany 100 g, papier Kraft biały 100g
  • 7 kolorów skręcanych papierowych uchwytów: szary, biały, czerwony, niebieski, różowy, zielony, żółty

Papierowe torby reklamowe mają wiele zastosowań – sprawdzą się np. jako opakowania produktowe lub prezentowe. Można w nich zapakować zarówno materiały firmowe, jak i dania na wynos lub gadżety reklamowe, Przydają się w sklepach spożywczych, butikach, ale także w kawiarniach i sklepach z lokalnymi produktami.

Torby papierowe z nadrukiem będą efektowną oprawą zakupionych kosmetyków, ekologicznych przetworów lub zestawów upominkowych. Zaprojektuj torbę reklamową po swojemu, wybierając zadruk – czarny, biały lub kolorowy (również z białym poddrukiem), a także dobierając jeden z siedmiu kolorów uchwytów.

Torby papierowe kraft – dopasowane do każdej marki

TTorba reklamowa kraft jest nie tylko efektowna, ale też wytrzymała. Dzięki dużej powierzchni zadruku – możesz umieścić na niej dowolny napis, logo lub grafikę. U nas wydrukujesz Eko torby na papierze kraftowym – szarym prążkowanym lub białym. Możesz wybrać jeden z siedmiu formatów – w tym pionowy, poziomy lub poręczną torbę na wino. Chcesz wręczyć niewielki gift reklamowy w dopasowanym opakowaniu? Wybierz mini torebki papierowe z własnym nadrukiem.

Druk na torbach papierowych – efektowne opakowanie w stylu Eko

Szare torebki papierowe są eleganckie i ponadczasowe – z łatwością dopasujesz je do każdej marki i okazji. Torby papierowe szare sprawdzą się np. jako opakowanie ekologicznych produktów, rękodzieła lub artykułów papierniczych. Dzięki białemu poddrukowi uzyskasz intensywne kolory i doskonałe odwzorowanie każdego detalu.

Chcesz bardziej wyeksponować grafikę – wybierz druk na białych torbach kraftowych. Zamów je, jeśli zależy Ci na dużym kontraście i uniwersalnym podłożu w stylu Eko. Białe torby z własnym nadrukiem sprawdzają się jako opakowania reklamowe i prezentowe – tak w biurze, butiku, salonie urody, jak i na targach i konferencjach. Białe podłoże kraftowe bywa stosowane do pakowania dań na wynos lub jako stylowa, ekologiczna torba zakupowa.

Torby kraft pakujemy na płasko w wytrzymałe kartony z tektury falistej.