torby cateringowe Kraft bez uchwytów druk online

torby cateringowe Kraft bez uchwytów

Nowość!

torby cateringowe Kraft bez uchwytów druk online 1
torby cateringowe Kraft bez uchwytów druk online 2

Nowość!

Torby cateringowe bez uchwytów - Już od 10 szt.

  • Papier Kraft szary prążkowany 100 g, papier Kraft biały 100g
  • 3 formaty do wyboru - szerokość x głębokość x wysokość: 320 x 220 x 250 mm, 320 x 220 x 330 mm, 260 x 250 x 320 mm
  • Zadruk jednostronny 1/0 (biały/0), jednostronny 1/0 (czarny/0), jednostronny 4/0, jednostronny 5/0 (4/0 + biały/0)
  • Możliwość zadruku z jednej - z przodu lub z dwóch stron - z przodu i z tyłu torby
  • Maksymalne obciążenie torby: do 4 kg

Papierowe torby cateringowe - estetyka i wygoda w jednym

Torby cateringowe bez uchwytów to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie wygodę oraz chcą dostarczać świeże produkty do klientów. Torby wykonujemy w ekologicznego papieru Kraft, który jest do wyboru w kolorze białym albo szarym o prążkowanej strukturze. Brak uchwytów umożliwia zawinięcie torby oraz jej zaplombowanie (np. dedykowaną naklejką) w celu zabezpieczenia zamówienia, co jest szczególnie przydatne zwłaszcza podczas dostarczania świeżej żywności wprost do klienta. Gramatura surowca (Kraft 100 g) zapewnia torbom doskonałą wytrzymałość (do 4 kg obciążenia).

Bądź eko! Wybierz torby cateringowe z papieru Kraft

Ekologia jest na topie! Ale nie tylko dlatego warto zainwestować w torby cateringowe z papieru Kraft - zamiast kierować się modą, warto skoncentrować się na działaniach odpowiedzialnych społecznie, co jest dodatkowym atutem dla świadomego klienta i podnosi wartość marki w oczach odbiorców. Szereg proekologicznych działań powinien być wpisany w strategię firmy, szczególnie w takich branżach jak gastronomia. A papierowe opakowania na wynos to jeden z elementów wdrażania takiej polityki.

Papierowe torby cateringowe z zadrukiem - zachwyć swoich klientów

Torby do cateringu wcale nie muszą wyglądać tak samo jak wszystkie inne! Wyróżnij własne ciekawym nadrukiem, który będzie współgrać z identyfikacją wizualną albo wskazywać na to, co znajduje się wewnątrz torby. W kwestii zadruku dajemy Ci naprawdę sporo możliwości - od jednostronnego 1/0 (biały/0), po jednostronny 1/0 (czarny/0), jednostronny 4/0 oraz jednostronny 5/0 (4/0 + biały/0). A oprócz wielu opcji druku, masz również 3 formaty do wyboru: 320 x 220 x 250 mm, 320 x 220 x 330 mm, 260 x 250 x 320 mm. Wybierz takie torby cateringowe, które najlepiej odpowiedzą na potrzeby Twojego biznesu!

Torby pakujemy na płasko w wytrzymałe kartony z tektury falistej.

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami.