pudełka prezentowe - torebka z zamknięciem druk online

pudełka prezentowe - torebka z zamknięciem

Z uwagi na obecną sytuację na rynku surowców, zastrzegamy sobie możliwość zmiany surowca na rekomendowany zamiennik tej samej jakości. Rodzaj papieru wykorzystywany do produkcji opakowań aktualizujemy na bieżąco.

pudełka prezentowe - torebka z zamknięciem druk online 1
pudełka prezentowe - torebka z zamknięciem druk online 2

Z uwagi na obecną sytuację na rynku surowców, zastrzegamy sobie możliwość zmiany surowca na rekomendowany zamiennik tej samej jakości. Rodzaj papieru wykorzystywany do produkcji opakowań aktualizujemy na bieżąco.

Pudełka prezentowe - torebka z zamknięciem już od 10 szt.

Jeśli szukasz unikalnego pomysłu na pudełko prezentowe lub produktowe - to nada się idealnie. Pudełka prezentowe są proste w składaniu, a klejenie w jednym miejscu umożliwia łatwą kompletację i zapewnia im trwałość. Unikalne zamykanie pudełka jest jednocześnie efektowne i wytrzymałe, a dla jeszcze lepszego efektu możesz zamówić naklejki, które będą pełnić rolę plomby. Na pudełku umieścisz dowolną grafikę, logo, inspirujący cytat albo motto Twojej marki.

Wybierz odpowiedni rozmiar pudełka, rodzaj surowca, a detale podkreśl za pomocą uszlachetnień – do wyboru masz błyszczącą lub matową folię albo lakier UV – dzięki temu opakowanie z łatwością wyróżni się pośród innych. Na naszym blogu znajdziesz kilka podpowiedzi, jak zrobić to dobrze. Pudełka prezentowe sprawdzą się świetnie zarówno jako opakowania podarunku, ale też w roli pudełek produktowych w manufakturach, niewielkich sklepach rzemieślniczych, z pamiątkami i rękodziełem.

Zaprojektuj i zamów pudełka prezentowe z własnym nadrukiem – wgraj gotowe pliki z projektem i czekaj na swoje zamówienie!

Po wybraniu parametrów opakowania, nakładu, trybu realizacji i zatwierdzeniu zamówienia poprzez kliknięcie w przycisk ZAMÓW - przejdź do zakładki „Praca z plikami”, w której wgrasz gotowy plik z projektem. Plik z instrukcją i makietą pudełka, możesz pobrać z karty produktu.

Pudełka prezentowe z kolorowym zadrukiem będą doskonałe do zapakowania zestawów produktów, prezentów świątecznych oraz pakietów powitalnych na eventach, targach i wydarzeniach firmowych. Ten rodzaj pudełka znajdzie również zastosowanie w e-commerce, gdzie biznes opiera się na ręcznie robionych wyrobach, a opakowanie gra niemal tak samo ważną rolę, jak sam produkt.

Masz do wyboru kilka surowców:

  • karton Kraftliner, brązowy 250 g – brązowy z obu stron, doskonały, jeśli zależy Ci na osiągnięciu efektu “eko”,
  • karton GC1 Neo Board 300 g lub karton GC1 Rubicon 290 g – biały z obu stron, jeśli Twoje pudełko ma wyglądać “premium” ten surowiec sprawdzi się idealnie,
  • karton GC2 Alaska 330g – biało - kremowy, doskonale nadaje się na pudełka produktowe, a w parze z elegancją idzie trwałość, którą zapewnia wysoka gramatura tego surowca,
  • karton Ovaro 350 g – brązowo - brązowy - niezastąpiony w przypadku opakowań transportowych i zbiorczych,
  • karton Custom Kote 345g – biało – brązowy, o bardzo dużej sztywności, sprawdzi się do produkcji opakowań dla cięższych przedmiotów.

Pudełka prezentowe - torebka z zamknięciem - wyślemy do Ciebie sklejone. Zapakuj swoje produkty razem z nami. Zamów już dziś opakowania reklamowe, które będą cieszyć Twoich klientów.

Dowiedz się więcej: