wizytówki druk online

wizytówki

wizytówki druk online 1
wizytówki druk online 2

Druk wizytówek online - Już od 100 szt.

  • Format 85 x 55 lub 90 x 50 mm
  • 16 papierów (w tym kreda mat, papiery ozdobne, barwione w masie, podłoża syntetyczne i offsety)
  • Możliwość jasnego druku na ciemnym tle lub białego poddruku
  • Zadruk 4/0, 4/4, 5/5 (4 + biały/4 + biały), 5/0 (4 + biały/0),1/0 (biały/0), 1/1 (biały/biały)
  • Różne wzory w ramach 1 zamówienia
  • Uszlachetnienie (kreda mat 350 g) – folia (połysk, mat, soft touch); folia mat + lakier UV wybiórczy
  • Narożniki – prostokątne lub zaokrąglone

Drukujemy wizytówki, które robią i pozostawiają dobre wrażenie. Możesz zamówić wizytówki w klasycznym formacie 90 x 50 mm lub 85 x 55 mm. Wybieraj spośród wielu gramatur i kolorów papieru (w tym ozdobnych, barwionych w masie i syntetycznych).

Wizytówka online - zamów wygodnie do domu lub biura

Wizytówka online to nie tylko strona internetowa czy landing page z informacjami kontaktowymi do Twojej firmy. W Drukomat mówiąc “wizytówka online”, mamy również na myśli wygodne zamawianie bez wychodzenia z domu lub z dowolnego miejsca, 24/7. Innymi słowy - zamawiasz w internecie, ale po dostawie cieszysz się namacalnym, doskonałej jakości produktem, który następnie możesz rozdać swoim klientom i interesantom. Wizytówki zamawiane online to komfort i oszczędność czasu, która jest szczególnie ważna kiedy prowadzisz własny biznes. Korzystaj z online i zamawiaj wizytówki wtedy kiedy możesz i chcesz, nie ograniczając się do godzin pracy drukarni!

Jaki jest koszt wizytówek?

Koszt wydruku wizytówek zależy od takich aspektów jak wybór papieru, uszlachetnień, opcji dodatkowych takich jak np. Dziurkowanie (dzięki temu wizytówkę możesz w łatwy sposób zamienić np. na metkę z ceną lub opisem sprzedawanego przedmiotu). Na koszt wizytówek będzie wpływał również nakład, a także wariant premium tych produktów poligraficznych (takimi są np. wizytówki Multiloft lub wizytówki złocone albo srebrzone). Koszt wizytówki wiąże się także z wyborem podłoża - w Drukomat masz sporo możliwości - od papieru kredowego w wersji mat, po szereg papierów ozdobnych, a w przypadku wspomnianych wizytówek premium - wyjątkowe podłoże kreda silk oraz Mohawk Eggshell.

Idealna wizytówka mieści się w dłoni i zapada w pamięć

Wizytówkę możesz wyróżnić zaokrąglonymi rogami i uszlachetnieniem jedno- lub dwustronnym. Karty biznesowe drukowane na kredzie mat 350 g możemy pokryć folią (połysk, mat lub soft touch) oraz folią matową z lakierem wybiórczym UV. Uszlachetnienie nie tylko pogłębi kolory, ale sprawi, że wizytówka przetrwa wiele biznesowych spotkań (i afterparty). Jeśli lubisz niebanalne efekty, wybierz biały nadruk na kolorowych papierach (granatowym, czerwonym, czarnym lub szarobrązowym). Wizytówki pakujemy w białe kartoniki po 250 szt.

Sprawdź pozostałe rozdzaje wizytówek: wizytówki składane i wizytówki multiloft.