pudełka sleeve druk online

pudełka sleeve

Z uwagi na obecną sytuację na rynku surowców, zastrzegamy sobie możliwość zmiany surowca na rekomendowany zamiennik tej samej jakości. Rodzaj papieru wykorzystywany do produkcji opakowań aktualizujemy na bieżąco.

pudełka sleeve druk online 1
pudełka sleeve druk online 2

Z uwagi na obecną sytuację na rynku surowców, zastrzegamy sobie możliwość zmiany surowca na rekomendowany zamiennik tej samej jakości. Rodzaj papieru wykorzystywany do produkcji opakowań aktualizujemy na bieżąco.

Pudełka sleeve - Już od 10 szt.

Pudełka typu sleeve odświeżą design Twoich dotychczasowych opakowań. Zaprojektowane w formie opaski lub obwoluty nadadzą produktowi charakteru i nowoczesnego wyglądu. Opakowanie sleeve pomoże Ci tchnąć nowe życie w dotychczasową ofertę produktową bez rujnowania firmowego budżetu. Są proste w składaniu, a klejenie w jednym miejscu umożliwia łatwą kompletację i zapewnia obwolucie trwałość. Możesz zadrukować ją dowolną grafiką w kolorach, które przyciągną oko odbiorcy, umieścić na niej logo albo hasło reklamowe, które zachęci do nabycia Twojego produktu.

Wybierz odpowiedni rozmiar obwoluty, dostosowany do gabarytów Twoich opakowań, materiał z którego będzie wykonana i wykorzystaj uszlachetnienia w postaci matowej lub błyszczącej folii czy lakieru UV. Dzięki temu stworzysz unikalne opakowanie, które będzie świetnie wyglądać na półce i tym samym dobrze sprzedawać. Opaski typu sleeve będą wizytówką Twoich produktów – zadbaj o jak najlepszy efekt.

Zaprojektuj i zamów opaski sleeve z własnym nadrukiem – skorzystaj z naszego kreatora lub wgraj gotowe pliki z projektem!

Po wybraniu parametrów opakowania, nakładu, trybu realizacji i zatwierdzeniu zamówienia poprzez kliknięcie w przycisk ZAMÓW - przejdź do zakładki „Praca z plikami”, w której skorzystasz z naszego kreatora i samodzielnie zaprojektujesz swoje pudełko lub wgrasz gotowy plik z projektem. Plik z instrukcją i makietą pudełka, możesz pobrać z karty produktu.

Obwoluty sleeve z kolorowym zadrukiem będą idealne do opakowania dotychczasowych pudełek elektroniki, zabawek, gadżetów reklamowych, zestawów podarunkowych czy też niewielkich rozmiarów sprzętu RTV.

Masz do wyboru kilka surowców:

  • karton Kraftliner, brązowy 250 g – brązowy z obu stron, doskonały, jeśli zależy Ci na osiągnięciu efektu “eko”,
  • karton GC1 NeoBoard 300 g lub karton GC1 Rubicon 290 g – biały z obu stron, jeśli Twoje pudełko ma wyglądać “premium” ten surowiec sprawdzi się idealnie,
  • karton GC2 Alaska 330g – biało - kremowy, doskonale nadaje się na pudełka produktowe, a w parze z elegancją idzie trwałość, którą zapewnia wysoka gramatura tego surowca,
  • karton Ovaro 350 g – brązowo - brązowy - niezastąpiony w przypadku opakowań transportowych i zbiorczych
  • karton Custom Kote 345g – biało – brązowy, o bardzo dużej sztywności, sprawdzi się do produkcji opakowań dla cięższych przedmiotów.

Opaski sleeve wyślemy do Ciebie sklejone. Zapakuj swoje produkty razem z nami. Zamów już dziś opakowania reklamowe, które będą cieszyć Twoich klientów.

Dowiedz się więcej: