pudełka sleeve druk online

pudełka sleeve

Teraz możesz zamówić opakowania z lakierem UV 3D i kolorowymi foliami 3D. Przy konfiguracji wybierz folię mat anti scratch - antyzarysowaniową. Skorzystaj z naszego kreatora przy projektowaniu swoich pudełek.

pudełka sleeve druk online 1
pudełka sleeve druk online 2

Teraz możesz zamówić opakowania z lakierem UV 3D i kolorowymi foliami 3D. Przy konfiguracji wybierz folię mat anti scratch - antyzarysowaniową. Skorzystaj z naszego kreatora przy projektowaniu swoich pudełek.

Pudełka sleeve - Już od 10 szt.

Pudełka typu sleeve odświeżą design Twoich dotychczasowych opakowań. Zaprojektowane w formie opaski lub obwoluty nadadzą produktowi charakteru i nowoczesnego wyglądu. Opakowanie sleeve pomoże Ci tchnąć nowe życie w dotychczasową ofertę produktową bez rujnowania firmowego budżetu. Są proste w składaniu, a klejenie w jednym miejscu umożliwia łatwą kompletację i zapewnia obwolucie trwałość. Możesz zadrukować ją dowolną grafiką w kolorach, które przyciągną oko odbiorcy, umieścić na niej logo albo hasło reklamowe, które zachęci do nabycia Twojego produktu.

Wybierz odpowiedni rozmiar obwoluty, dostosowany do gabarytów Twoich opakowań, materiał z którego będzie wykonana i wykorzystaj uszlachetnienia w postaci matowej lub błyszczącej folii czy lakieru UV. Dzięki temu stworzysz unikalne opakowanie, które będzie świetnie wyglądać na półce i tym samym dobrze sprzedawać. Opaski typu sleeve będą wizytówką Twoich produktów – zadbaj o jak najlepszy efekt.

Zaprojektuj i zamów opaski sleeve z własnym nadrukiem – skorzystaj z naszego kreatora lub wgraj gotowe pliki z projektem!

Po wybraniu parametrów opakowania, nakładu, trybu realizacji i zatwierdzeniu zamówienia poprzez kliknięcie w przycisk ZAMÓW - przejdź do zakładki „Praca z plikami”, w której skorzystasz z naszego kreatora i samodzielnie zaprojektujesz swoje pudełko lub wgrasz gotowy plik z projektem. Plik z instrukcją i makietą pudełka, możesz pobrać z karty produktu.

Obwoluty sleeve z kolorowym zadrukiem będą idealne do opakowania dotychczasowych pudełek elektroniki, zabawek, gadżetów reklamowych, zestawów podarunkowych czy też niewielkich rozmiarów sprzętu RTV.

Masz do wyboru kilka surowców:

  • karton Kraftliner, brązowy 250 g – brązowy z obu stron, doskonały, jeśli zależy Ci na osiągnięciu efektu “eko”,
  • karton GC1 NeoBoard 300 g lub karton GC1 Rubicon 290 g – biały z obu stron, jeśli Twoje pudełko ma wyglądać “premium” ten surowiec sprawdzi się idealnie,
  • karton GC2 Alaska 330g – biało - kremowy, doskonale nadaje się na pudełka produktowe, a w parze z elegancją idzie trwałość, którą zapewnia wysoka gramatura tego surowca,
  • karton Ovaro 350 g – brązowo - brązowy - niezastąpiony w przypadku opakowań transportowych i zbiorczych

Teraz możesz zamówić wybrane opakowania z uszlachetnieniami Premium. Do wyboru masz lakier UV 3D oraz folie 3D: złotą, srebrną, czerwoną, miedzianą, różowo - złotą oraz holograficzną.

Opaski sleeve wyślemy do Ciebie sklejone. Zapakuj swoje produkty razem z nami. Zamów już dziś opakowania reklamowe, które będą cieszyć Twoich klientów.

Dowiedz się więcej: