pudełka samozamykające druk online

pudełka samozamykające

Z uwagi na obecną sytuację na rynku surowców, zastrzegamy sobie możliwość zmiany surowca na rekomendowany zamiennik tej samej jakości. Rodzaj papieru wykorzystywany do produkcji opakowań aktualizujemy na bieżąco.

pudełka samozamykające druk online 1
pudełka samozamykające druk online 2

Z uwagi na obecną sytuację na rynku surowców, zastrzegamy sobie możliwość zmiany surowca na rekomendowany zamiennik tej samej jakości. Rodzaj papieru wykorzystywany do produkcji opakowań aktualizujemy na bieżąco.

Pudełko samozamykające już od 10 szt.

Pudełka samozamykające to ciekawa alternatywa dla tradycyjnego pudełka fasonowego lub pudełka typu dno - wieczko. Łatwo je złożysz bez użycia kleju, wygodne zamykanie i otwieranie ułatwi korzystanie z tego opakowania, a produkt będzie dobrze zabezpieczony. Na pudełku samozamykającym możesz umieścić dowolną grafikę, firmowe logo albo hasło promujące Twój produkt lub markę.

Wybierz odpowiedni rozmiar pudełka, rodzaj surowca, z którego będzie wykonane, możesz też podkreślić detale matową lub błyszczącą folią albo lakierem UV – dzięki temu Twoje opakowanie wyróżni się na tle innych. Podpowiedzi jak zrobić do dobrze, znajdziesz na naszym blogu. Pudełka samozamykające się sprawdzą się świetnie zarówno jako opakowania na wynos albo pudełka prezentowe.

Zaprojektuj i zamów pudełka samozamykające z własnym nadrukiem – wgraj gotowe pliki z projektem i czekaj na swoje zamówienie!

Po wybraniu parametrów opakowania, nakładu, trybu realizacji i zatwierdzeniu zamówienia poprzez kliknięcie w przycisk ZAMÓW - przejdź do zakładki „Praca z plikami”, w której wgrasz gotowy plik z projektem. Plik z instrukcją i makietą pudełka, możesz pobrać z karty produktu.

Pudełka samozamykające z kolorowym zadrukiem będą doskonałe do zapakowania jedzenia na wynos, dlatego sprawdzą się w kawiarniach, restauracjach i cukierniach, ale także zdadzą egzamin w roli opakowania prezentowego. Ten rodzaj pudełka to również dobry sposób, by wyróżnić się w e-commerce i wysłać klientowi zamówienie w czymś innym, niż zwykłe pudełko fasonowe.

Masz do wyboru kilka surowców:

  • karton Kraftliner, brązowy 250 g – brązowy z obu stron, doskonały, jeśli zależy Ci na osiągnięciu efektu “eko”,
  • karton GC1 Neo Board 300 g lub karton GC1 Rubicon 290 g – biały z obu stron, jeśli Twoje pudełko ma wyglądać “premium” ten surowiec sprawdzi się idealnie,
  • karton GC2 Alaska 330g – biało - kremowy, doskonale nadaje się na pudełka produktowe, a w parze z elegancją idzie trwałość, którą zapewnia wysoka gramatura tego surowca,
  • karton Ovaro 350 g – brązowo - brązowy - niezastąpiony w przypadku opakowań transportowych i zbiorczych,
  • karton Custom Kote 345g – biało – brązowy, o bardzo dużej sztywności, sprawdzi się do produkcji opakowań dla cięższych przedmiotów.

Pudełka samozamykające wysyłamy rozłożone na płasko – do ich złożenia nie potrzebujesz taśmy, ani kleju. Zapakuj swoje produkty razem z nami. Zamów już dziś opakowania reklamowe, które będą cieszyć Twoich klientów.