wizytówki Premium druk online

wizytówki Premium

Do wyboru 7 kolorów folii 3D: złota, srebrna, czerwona, miedziana, różowo - złota, zielona i holograficzna - uszlachetniaj jednostronnie oraz dwustronnie.

wizytówki Premium druk online 1
wizytówki Premium druk online 2

Do wyboru 7 kolorów folii 3D: złota, srebrna, czerwona, miedziana, różowo - złota, zielona i holograficzna - uszlachetniaj jednostronnie oraz dwustronnie.

Druk wizytówek Premium już od 50 sztuk

Nic nie działa bardziej prestiżowo niż wizytówka Premium. Dlatego w drukomat.pl oferujemy wizytówki Premium, w których możliwe jest zastosowanie takich uszlachetnień jak: foliowanie, lakierowanie UV 3D oraz zastosowanie wybiórczej wypukłej folii 3D w siedmiu wyjątkowych kolorach.

  • Wymiary: 90 x 50 mm oraz 85 x 55 mm
  • Papier: kreda mat 350g oraz Tintoretto Gesso Touch Class 300g
  • Zadruk: 4/0, 4/4
  • Uszlachetnienia kreda mat: folia mat antyzarysowaniowa lub soft touch (dwustronnie), kolorowe folie (jedno lub dwustronnie), lakier wypukły UV 3D (jedno lub dwustronnie)
  • Uszlachetnienia Tintoretto Gesso Touch Class: kolorowe folie (jedno lub dwustronnie), lakier wypukły UV 3D (jedno lub dwustronnie)
  • Dostępne kolory folii: złota, srebrna, czerwona, miedziana, różowo - złota, zielona i holograficzna
  • Dostępne nakłady: 50, 100, 250, 500, 1000, 2500, 5000

Wizytówki Premium – Ty na to zasługujesz, Twój biznes na to zasługuje!

Docieraj do nowych kontrahentów oraz partnerów biznesowych, robiąc na nich niezapomniane wrażenie. Pomogą Ci w tym wizytówki Premium, które znajdziesz w naszej ofercie. Dajemy Ci sporo do wyboru - od wyjątkowych papierów ozdobnych Tintoretto Gesso Touch Class, po foliowanie, efekty kolorowych wybiórczych folii oraz pokrywanie wypukłym lakierem UV 3D wybranych elementów wizytówki. Miksuj uszlachetnienia i baw się formą, czyniąc własne karty biznesowe niespotykanymi!

Wizytówka z lakierem UV 3D

Chcesz, aby Twój produkt wyróżnił się na tle innych? Wybierz wizytówki lakierowane! Wykorzystaj potencjał tego uszlachetnienia i zaskocz efektem. Pokrycie wizytówki wypukłym lakierem UV 3D to ciekawy zabieg, który przyciąga uwagę odbiorcy już podczas wymiany kart biznesowych, ponieważ wystająca ponad powierzchnię zadruku warstwa lakieru jest wyraźnie wyczuwalna w dotyku i stanowi impuls do zwrócenia uwagi na to, co znajduje się na wizytówce. Wybierz produkt na papierze kreda mat 350g z lakierowaniem dwustronnym lub jednostronnym na awersie. Wizytówki wykonane na papierze kreda mat dodatkowo pokryte są do wyboru folią mat antyzarysowaniową lub soft touch (obustronnie). Wizytówki z lakierem 3D będą strzałem w dziesiątkę!

Wizytówki uszlachetniane wybiórczo kolorową folią

Wizytówki Premium to nie tylko te 3D, z uszlachetnieniem w formie lakieru. Kiedy celem jest zaskakujący projekt, z pomocą przychodzą również takie rozwiązania jak zastosowanie wybiórczej kolorowej folii: srebrnej, złotej, czerwonej, miedzianej, różowo-złotej, zielonej czy holograficznej. Takie wizytówki to doskonała metoda na wywołanie błysku w oku (dosłownie!) u osoby przyjmującej kartę biznesową. Dla takiej reakcji zdecydowanie warto zaryzykować z nieco bardziej odważną kreacją. Srebrzenie czy uszlachetnianie innym kolorem dostępne jest w każdej wersji wizytówek Premium, zarówno tych, drukowanych na papierze kreda mat oraz na papierze ozdobnym w opcjach zadruku 4/0 i 4/4. Wizytówki na papierze kredowym zawsze uszlachetniane są folią - możesz wybrać matową antyzarysowaniową lub soft touch - to na niej kładziony jest lakier UV 3D oraz kolorowa folia. Wizytówki ze srebrzeniem lub złoceniem to wyjątkowy produkt poligraficzny, dlatego warto mieć go wśród materiałów drukowanych, promujących firmę lub markę.

Wizytówki Premium będą wyglądać równie efektownie jeśli dodasz do nich elementy czerwone, miedziane, różowo - złote, zielone lub holograficzne! To równie interesujący dodatek do tego produktu, jak srebrzenie, czy złocenie - wybór będzie zależał od stylu, jaki chcesz utrzymać oraz skojarzeń, jakie ma wywoływać Twoja karta biznesowa. Kolorowe, wybiórcze folie dostępne są w każdej wersji wizytówek Premium - zarówno tych, drukowanych na papierze kreda mat oraz papierze ozdobnym w opcjach zadruku 4/0 i 4/4. Masz teraz jeszcze szersze pole do popisu, aby efektownie zaprezentować się swoim klientom.

Wizytówki premium można zamawiać w nakładach od 50 do 5000 sztuk.

Szukasz niestandardowego rozwiązania? Zapytaj nas o możliwości realizacji. W ofercie posiadamy również inne produkty z lakierem UV3D i kolorowymi foliami.