wizytówki Premium druk online

wizytówki Premium

Nowość w naszej ofercie! Teraz nowe kolory folii: oprócz złotej i srebrnej także czerwona, miedziana, różowo - złota i holograficzna - również dwustronnie.

wizytówki Premium druk online 1
wizytówki Premium druk online 2

Nowość w naszej ofercie! Teraz nowe kolory folii: oprócz złotej i srebrnej także czerwona, miedziana, różowo - złota i holograficzna - również dwustronnie.

Druk wizytówek Premium już od 50 sztuk

Nic nie działa bardziej prestiżowo niż wizytówka Premium. Dlatego w drukomat.pl poszerzamy ofertę o nowość, jaką są wizytówki, w których możliwe jest zastosowanie takich uszlachetnień jak: foliowanie, lakierowanie UV 3D oraz zastosowanie wybiórczej wypukłej folii w 6 wyjątkowych kolorach.

  • Wymiary: 90 x 50 mm oraz 85 x 55 mm
  • Papier: kreda silk 350g
  • Zadruk: 4/0, 4/4
  • Uszlachetnienia (kreda silk): folia mat, połysk lub soft touch (dwustronnie), kolorowe folie (jedno lub dwustronnie), lakier wypukły UV 3D (jedno lub dwustronnie)
  • Uszlachetnienia Tintoretto Gesso Touch Class: kolorowe folie (jedno lub dwustronnie), lakier wypukły UV 3D (jedno lub dwustronnie)
  • Dostępne kolory folii: złota, srebrna, czerwona, miedziana, różowo - złota, holograficzna
  • Dostępne nakłady: 50, 100, 250, 500, 1000, 2500, 5000

Wizytówki Premium – Ty na to zasługujesz, Twój biznes na to zasługuje!

Docieraj do nowych kontrahentów oraz partnerów biznesowych, robiąc na nich niezapomniane wrażenie. Pomogą Ci w tym wizytówki premium, które znajdziesz w naszej ofercie. Dajemy Ci sporo do wyboru - od wyjątkowych papierów ozdobnych Tintoretto Gesso Touch Class, po foliowanie, efekty kolorowych wybiórczych folii oraz pokrywanie wypukłym lakierem UV 3D wybranych elementów wizytówki. Miksuj uszlachetnienia i baw się formą, czyniąc własne karty biznesowe niespotykanymi!

Wizytówka z lakierem UV 3D

Chcesz, aby Twój produkt wyróżnił się na tle innych? Wybierz wizytówki lakierowane! Wykorzystaj potencjał tego uszlachetnienia i zaskocz efektem. Pokrycie wizytówki wypukłym lakierem UV 3D to ciekawy zabieg, który przyciąga uwagę odbiorcy już podczas wymiany kart biznesowych, ponieważ wystająca ponad powierzchnię zadruku warstwa lakieru jest wyraźnie wyczuwalna w dotyku i stanowi impuls do zwrócenia uwagi na to, co znajduje się na wizytówce. Wybierz produkt na papierze kreda silk 350g z lakierowaniem dwustronnym lub jednostronnym na awersie. Wizytówki wykonane na papierze kreda silk dodatkowo pokryte są do wyboru folią mat, połysk lub soft touch (obustronnie). Wizytówki z lakierem 3D będą strzałem w dziesiątkę!

Wizytówki uszlachetniane wybiórczo kolorową folią

Wizytówki Premium to nie tylko te 3D, z uszlachetnieniem w formie lakieru. Kiedy celem jest zaskakujący projekt, z pomocą przychodzą również takie rozwiązania jak zastosowanie wybiórczej kolorowej folii: srebrnej, złotej, czerwonej, miedzianej, różowo-złotej czy holograficznej. Takie wizytówki to doskonała metoda na wywołanie błysku w oku (dosłownie!) u osoby przyjmującej kartę biznesową. Dla takiej reakcji zdecydowanie warto zaryzykować z nieco bardziej odważną kreacją. Srebrzenie czy uszlachetnianie innym kolorem dostępne jest w każdej wersji wizytówek Premium, zarówno tych, drukowanych na papierze kreda silk oraz na papierach ozdobnych w opcjach zadruku 4/0 i 4/4. Wizytówki na papierze kreda silk zawsze uszlachetniane są folią - możesz wybrać matową, z połyskiem lub soft touch - to na niej kładziony jest lakier UV 3D oraz kolorowa folia. Wizytówki ze srebrzeniem lub złoceniem to wyjątkowy produkt poligraficzny, dlatego warto mieć go wśród materiałów drukowanych, promujących firmę lub markę.

Wizytówki Premium będą wyglądać równie efektownie jeśli dodasz do nich elementy czerwone, miedziane, różowo - złote lub holograficzne! To równie interesujący dodatek do tego produktu, jak srebrzenie, czy złocenie - wybór będzie zależał od stylu, jaki chcesz utrzymać oraz skojarzeń, jakie ma wywoływać Twoja karta biznesowa. Kolorowe, wybiórcze folie dostępne są w każdej wersji wizytówek Premium - zarówno tych, drukowanych na papierze kreda silk oraz papierach ozdobnych w opcjach zadruku 4/0 i 4/4. Masz teraz jeszcze szersze pole do popisu, aby efektownie zaprezentować się swoim klientom.

Wizytówki premium można zamawiać w nakładach od 50 do 5000 sztuk.

Szukasz niestandardowego rozwiązania? Zapytaj nas o możliwości realizacji. Już wkrótce inne produkty z lakierem UV3D i kolorowymi foliami.