pudełka kieszonka zamykana druk online

pudełka kieszonka zamykana

Z uwagi na obecną sytuację na rynku surowców, zastrzegamy sobie możliwość zmiany surowca na rekomendowany zamiennik tej samej jakości. Rodzaj papieru wykorzystywany do produkcji opakowań aktualizujemy na bieżąco.

pudełka kieszonka zamykana druk online 1
pudełka kieszonka zamykana druk online 2

Z uwagi na obecną sytuację na rynku surowców, zastrzegamy sobie możliwość zmiany surowca na rekomendowany zamiennik tej samej jakości. Rodzaj papieru wykorzystywany do produkcji opakowań aktualizujemy na bieżąco.

Pudełka kieszonka zamykana - Już od 10 szt.

Kieszonki tekturowe zamknięte to doskonały sposób na opakowanie zaproszeń, voucherów, biletów oraz bonów upominkowych. Składanie jest proste, a klejenie w dwóch miejscach umożliwia łatwą kompletację i zapewnia im trwałość. Ten rodzaj opakowania jest efektowny i wytrzymały, a zamykanie z obu stron sprawia, że w kieszonce bez obaw możesz umieścić również cenne przedmioty. Nadrukuj na niej dowolną grafikę, firmowe logo, datę wydarzenia albo słowa podziękowania.

Wybierz odpowiedni rozmiar kieszonki, rodzaj surowca i nie bój się eksperymentować z uszlachetnieniami – do wyboru masz błyszczącą lub matową folię albo lakier UV – dzięki temu opakowanie z łatwością wyróżni się na tle klasycznych kopert. Kieszonki sprawdzą się do przechowywania drobnych przedmiotów, np. biżuterii, ale też zaproszeń, karnetów, biletów czy voucherów.

Zaprojektuj i zamów zamknięte kieszonki z własnym nadrukiem – wgraj gotowe pliki z projektem i czekaj na swoje zamówienie!

Po wybraniu parametrów opakowania, nakładu, trybu realizacji i zatwierdzeniu zamówienia poprzez kliknięcie w przycisk ZAMÓW - przejdź do zakładki „Praca z plikami”, w której wgrasz gotowy plik z projektem. Plik z instrukcją i makietą kieszonki, możesz pobrać z karty produktu.

Kieszonki zamykane z kolorowym zadrukiem będą doskonałe jako oprawa do bonów upominkowych i kuponów rabatowych, zaproszeń, podziękowań i świątecznych voucherów, sprawdzą się również w internetowych sklepach z biżuterią, do pakowania drobnych zamówień.

Masz do wyboru kilka surowców:

  • karton Kraftliner, brązowy 250 g – brązowy z obu stron, doskonały, jeśli zależy Ci na osiągnięciu efektu “eko”,
  • karton GC1 Neo Board 300 g lub karton GC1 Rubicon 290 g – biały z obu stron, jeśli Twoje opakowanie ma wyglądać “premium” ten surowiec sprawdzi się idealnie,
  • karton GC2 Alaska 330g – biało - kremowy, doskonale nadaje się na opakowania produktowe, a w parze z elegancją idzie trwałość, którą zapewnia wysoka gramatura tego surowca,
  • karton Ovaro 350 g – brązowo - brązowy - niezastąpiony w przypadku opakowań transportowych i zbiorczych,
  • karton Custom Kote 345g – biało – brązowy, o bardzo dużej sztywności, będzie odporny na uszkodzenia.

Kieszonki wyślemy do Ciebie sklejone. Zapakuj swoje produkty razem z nami. Zamów już dziś opakowania reklamowe, które będą cieszyć Twoich klientów.

Dowiedz się więcej: