pudełka kieszonka zamykana druk online

pudełka kieszonka zamykana

Teraz możesz zamówić opakowania z lakierem UV 3D i kolorowymi foliami 3D. Przy konfiguracji wybierz folię mat anti scratch - antyzarysowaniową. Skorzystaj z naszego kreatora przy projektowaniu swoich pudełek.

pudełka kieszonka zamykana druk online 1
pudełka kieszonka zamykana druk online 2

Teraz możesz zamówić opakowania z lakierem UV 3D i kolorowymi foliami 3D. Przy konfiguracji wybierz folię mat anti scratch - antyzarysowaniową. Skorzystaj z naszego kreatora przy projektowaniu swoich pudełek.

Pudełka kieszonka zamykana - Już od 10 szt.

Kieszonki tekturowe zamknięte to doskonały sposób na opakowanie zaproszeń, voucherów, biletów oraz bonów upominkowych. Składanie jest proste, a klejenie w dwóch miejscach umożliwia łatwą kompletację i zapewnia im trwałość. Ten rodzaj opakowania jest efektowny i wytrzymały, a zamykanie z obu stron sprawia, że w kieszonce bez obaw możesz umieścić również cenne przedmioty. Nadrukuj na niej dowolną grafikę, firmowe logo, datę wydarzenia albo słowa podziękowania.

Wybierz odpowiedni rozmiar kieszonki, rodzaj surowca i nie bój się eksperymentować z uszlachetnieniami – do wyboru masz błyszczącą lub matową folię albo lakier UV – dzięki temu opakowanie z łatwością wyróżni się na tle klasycznych kopert. Kieszonki sprawdzą się do przechowywania drobnych przedmiotów, np. biżuterii, ale też zaproszeń, karnetów, biletów czy voucherów.

Zaprojektuj i zamów zamknięte kieszonki z własnym nadrukiem – wgraj gotowe pliki z projektem i czekaj na swoje zamówienie!

Po wybraniu parametrów opakowania, nakładu, trybu realizacji i zatwierdzeniu zamówienia poprzez kliknięcie w przycisk ZAMÓW - przejdź do zakładki „Praca z plikami”, w której wgrasz gotowy plik z projektem. Plik z instrukcją i makietą kieszonki, możesz pobrać z karty produktu.

Kieszonki zamykane z kolorowym zadrukiem będą doskonałe jako oprawa do bonów upominkowych i kuponów rabatowych, zaproszeń, podziękowań i świątecznych voucherów, sprawdzą się również w internetowych sklepach z biżuterią, do pakowania drobnych zamówień.

Masz do wyboru kilka surowców:

  • karton Kraftliner, brązowy 250 g – brązowy z obu stron, doskonały, jeśli zależy Ci na osiągnięciu efektu “eko”,
  • karton GC1 Neo Board 300 g lub karton GC1 Rubicon 290 g – biały z obu stron, jeśli Twoje opakowanie ma wyglądać “premium” ten surowiec sprawdzi się idealnie,
  • karton GC2 Alaska 330g – biało - kremowy, doskonale nadaje się na opakowania produktowe, a w parze z elegancją idzie trwałość, którą zapewnia wysoka gramatura tego surowca,
  • karton Ovaro 350 g – brązowo - brązowy - niezastąpiony w przypadku opakowań transportowych i zbiorczych,

Teraz możesz zamówić wybrane opakowania z uszlachetnieniami Premium. Do wyboru masz lakier UV 3D oraz folie 3D: złotą, srebrną, czerwoną, miedzianą, różowo - złotą oraz holograficzną.

Kieszonki wyślemy do Ciebie sklejone. Zapakuj swoje produkty razem z nami. Zamów już dziś opakowania reklamowe, które będą cieszyć Twoich klientów.

Dowiedz się więcej: