potykacz drewniany z tablicą kredową - z zadrukiem druk online

potykacz drewniany z tablicą kredową - z zadrukiem

potykacz drewniany z tablicą kredową - z zadrukiem druk online 1
potykacz drewniany z tablicą kredową - z zadrukiem druk online 2

Potykacz kredowy reklamowy - Zamówienia od 1 do 50 sztuk

  • Możliwość codziennej zmiany oferty lub haseł reklamowych
  • Rama drewniana, impregnowana 35x20 mm
  • Wielkość tablicy kredowej 53x80 cm
  • Waga 5,5 kg
  • Wielkość całkowita 60x115 cm
  • Przeznaczony do użytku zewnętrznego
  • Możliwość zamówienia potykacza z naklejkami na białej folii matowej w trzech formatach
Solidny drewniany potykacz z tablicą kredową to gorący trend reklamowy, skierowany do miłośników stylu rustykalnego lub eko. Prosta konstrukcja z niebanalnym sposobem na codzienną zmianę oferty w postaci tablicy kredowej szczególnie znajdzie zainteresowanie wśród przedsiębiorców dbających o przyrodę. Oferta zapisana kredą może być wielokrotnie zmieniana w ciągu dnia, a także pozwala na popis kreatywności. Możesz też użyć kredowych pisaków w płynie.

Drewniany potykacz z tablicą kredową doskonale będzie pasował do: industrialnej restauracji, barberskiego studia fryzur, loftowego hostelu, pubu w stylu irlandzkim lub szkockim, przytulnej kawiarni lub rodzinnej piekarni.

Chcesz dostosować komunikat do swojego biznesu? Istnieje możliwość zamówienia potykaczy z naklejkami. Skontaktuj się z nami lub zamów produkty online!

Reklamowy potykacz drewniany

Sprytne hasło reklamowe to połowa sukcesu! Dwustronny drewniany potykacz pomaga codziennie zwiększyć ilość klientów w Twoim lokalu. Potykacz wykonany jest z impregnowanych listew drewnianych o wymiarach 35 x 20 mm. Sprawdzi się zatem w ciepłe, jak i chłodne dni - szczególnie na zewnątrz.

Reklamowy potykacz z tablicą kredową to połączenie prostego rozwiązania reklamowego i kreatywności przedsiębiorcy. Zatem przygotuj kolejną promocję za pomocą prostej zmiany na tablicy!