torby papierowe foliowane druk online

torby papierowe foliowane

torby papierowe foliowane druk online 1
torby papierowe foliowane druk online 2

Torby papierowe foliowane - już od 10 szt.

  • 7 formatów (w pionie lub poziomie)
  • Uszlachetnienie – folia (połysk, mat); folia mat + lakier UV wybiórczy
  • 12 kolorów sznurka do wyboru
  • Kreda mat 170 g
  • Zadruk 4/0

Papierowa torba reklamowa z nadrukiem pozwoli efektownie zapakować firmowe materiały i upominki. U nas znajdziesz torby papierowe foliowane w siedmiu zgrabnych formatach (w tym torbę na wino). Do swojego projektu możesz dobrać sznurek w jednym z dwunastu kolorów – każdy z nich dumnie uniesie Twój pomysł.

Papierowa torba reklamowa - zapakuj to tak, by trudno było się oprzeć

Torby papierowe coraz częściej zastępują inny rodzaj pakowania - stanowią alternatywę dla papieru pakowego z uwagi na swoją funkcjonalność i możliwość wielokrotnego użytku. Reklamowa torba papierowa z łatwością zyska drugie życie po rozpakowaniu zawartości - niezależnie od tego czy będzie to upominek czy pakiet materiałów informacyjnych dla Twojego klienta. Jedyne, o co musisz zadbać to ciekawy, przyciągający oko projekt! Resztą zajmiemy się my.

Papierowe torby reklamowe. Drukuj – pakuj – pokazuj!

Torby wykonujemy na matowym papierze kredowym 170 g. Dodatkowa folia (w połysku lub macie) zabezpieczy wydruk, a wybiórczy lakier UV – doda mu głębi. Spód wszystkich toreb jest wzmacniany kartonem a w przypadku największej torby - 480 x 350 x 130 mm poziom - również jej górne zakładki. Dzięki różnorodnym formatom – zarówno pionowym, jak i poziomym – z łatwością zmieścisz różne firmowe gadżety i prezenty. To co, wypakujesz je swoimi pomysłami?

Torby reklamowe pakujemy na płasko w wytrzymałe kartony z tektury falistej.