Papier firmowy druk online

Papier firmowy

Papier firmowy druk online 1
Papier firmowy druk online 2

Papier firmowy - Już od 500 szt.

  • Format A5 lub A4
  • Papier offsetowy preprint 90 g lub preprint 120g
  • Różne wzory w ramach 1 zamówienia
  • Zadruk 4/0

Ten produkt wygląda świetnie i jest gotowy na Twoje projekty! Papier firmowy to nie tylko istotna część identyfikacji wizualnej, ale także skuteczny nośnik reklamowy. Odpowiednio wykonany – może podnieść prestiż firmy i pokazać ją z najlepszej strony.

Sukces firmy? Masz na to papier!

Papiery firmowe preprint drukujemy jednostronnie w pełnym kolorze – z możliwością wyboru aż 30 różnych wzorów w ramach jednego zamówienia. Zdecyduj, czy wolisz uniwersalny format A4, czy poręczny A5 i zaprojektuj papier firmowy, który będzie zachwycał i pracował na wizerunek Twojej marki! Korzyści z posiadania własnych papierów firmowych znajdziesz poniżej. Z tymi argumentami trudno będzie dyskutować!

Do czego potrzebujesz papieru firmowego?

Papier firmowy to must have jeśli zależy Ci na budowaniu wizerunku profesjonalisty oraz przedsiębiorstwa, które poważnie traktuje swoich klientów, kontrahentów i interesantów. Ten niepozorny, poligraficzny detal powinien znaleźć się bezwzględnie na liście planowanych wydruków.

Druk papieru firmowego w drukomat.pl to przede wszystkim sporo możliwości - od zadruku w pełnym kolorze, po dziurkowanie, docinanie papieru do wybranego formatu, a nawet zaprojektowanie wielu wzorów w ramach jednego zamówienia. Mnogość rozmaitych wariantów pomoże Ci wyjść naprzeciw własnej kreatywności i stworzyć projekt, który będzie prezentować się profesjonalnie i dumnie służyć jako rodzaj firmowej wizytówki!

O czym należy pamiętać podczas druku papieru firmowego - kilka podpowiedzi

Nasze podpowiedzi oprzemy o elementy, które znajdują się w selektorze, z którego będziesz wybierać parametry swojego zamówienia. Po pierwsze format - do wyboru masz 2 możliwości - klasyczny A4, który będzie dobrze prezentować się w duecie z teczkami firmowymi albo A5 - bardziej poręczny i komplementarny z kopertami w podobnym formacie. Kolejna kwestia to rodzaj papieru - w drukomat.pl znajdziesz offset preprint w dwóch dostępnych gramaturach 90 i 120 g. Pamiętaj, że im wyższa gramatura, tym łatwiej osiągnąć efekt premium, natomiast jeśli Twój papier firmowy będzie wykorzystywany masowo w codziennej korespondencji, wybór papieru o gramaturze 90 g będzie rozsądną opcją z uwagi na swój aspekt ekonomiczny (korzystniejsza cena). Oprócz papieru i formatu możesz również wybrać dziurkowanie, co jest zdecydowanie przydatne, kiedy chcesz przechowywać dokumenty drukowane na papierze firmowym np. w segregatorze. U nas znajdziesz aż 15 opcji dziurkowania, więc łatwo będzie dostosować wariant papieru do produktu, w którym będziesz następnie wydruki trzymać. W drukomat.pl masz również do wyboru dodatkowe opcje, takie jak docięcie papieru do wybranego formatu oraz możliwość zamówienia aż 30 wzorów w ramach jednego zlecenia.

Papiery firmowe pakujemy w wytrzymałe kartony z tektury falistej.