pudełka fasonowe druk online

pudełka fasonowe

Z uwagi na obecną sytuację na rynku surowców, zastrzegamy sobie możliwość zmiany surowca na rekomendowany zamiennik tej samej jakości. Rodzaj papieru wykorzystywany do produkcji opakowań aktualizujemy na bieżąco.

pudełka fasonowe druk online 1
pudełka fasonowe druk online 2

Z uwagi na obecną sytuację na rynku surowców, zastrzegamy sobie możliwość zmiany surowca na rekomendowany zamiennik tej samej jakości. Rodzaj papieru wykorzystywany do produkcji opakowań aktualizujemy na bieżąco.

Pudełka fasonowe - Już od 10 szt.

Pudełka fasonowe wyróżnia solidna, stabilna konstrukcja. Są łatwe w składaniu, posiadają poręczne bezklejowe zamknięcie. Dzięki temu bardzo dobrze zabezpieczą Twój produkt. Te uniwersalne pudełka reklamowe możesz zadrukować dowolną grafiką lub po prostu umieścić na nich logo i hasło promujące Twój produkt czy markę.

Wybierz odpowiedni rozmiar pudełka, rodzaj surowca, z którego będzie wykonane, możesz też dodać uszlachetnienie w postaci folii czy lakieru UV. Dzięki temu stworzysz unikalne efektywne opakowanie. Na naszym blogu znajdziesz wiele kreatywnych inspiracji. Pudełka fasonowe sprawdzą się świetnie zarówno jako personalizowane opakowania produktowe lub kartoniki prezentowe.

Zaprojektuj i zamów pudełka fasonowe z własnym nadrukiem – skorzystaj z naszego kreatora lub wgraj gotowe pliki z projektem!

Po wybraniu parametrów opakowania, nakładu, trybu realizacji i zatwierdzeniu zamówienia poprzez kliknięcie w przycisk ZAMÓW - zatwierdź zamówienie. Przejdź do zakładki „Praca z plikami”, w której będziesz mógł skorzystać z naszego kreatora i samodzielnie zaprojektować swoje pudełko lub wgrać gotowy plik z projektem. Plik z instrukcją i makietą pudełka, możesz pobrać z karty produktu.

Pudełka fasonowe z kolorowym zadrukiem będą idealne do opakowania odzieży, biżuterii, zabawek, gadżetów reklamowych, książek, elementów garderoby czy drobnego sprzętu.

Masz do wyboru kilka surowców:

  • karton Kraftliner, brązowy 250g,
  • karton GC1 Neo Board 300 g lub karton GC1 Rubicon 290 g
  • karton GC2 Alaska 330g, - biały,
  • karton Ovaro 350 g,
  • karton Custom Kote 345g, który z wierzchu jest biały a od spodu brązowy - charakteryzuje się on bardzo wysoką sztywnością.

Pudełka fasonowe wysyłamy rozłożone na płasko – do ich złożenia nie potrzebujesz taśmy, ani kleju. Zapakuj swoje produkty razem z nami. Zamów już dziś opakowania reklamowe, które będą cieszyć Twoich klientów.

Dowiedz się więcej: