pudełka produktowe druk online

pudełka produktowe

Teraz możesz zamówić opakowania z lakierem UV 3D i kolorowymi foliami 3D. Przy konfiguracji wybierz folię mat anti scratch - antyzarysowaniową. Skorzystaj z naszego kreatora przy projektowaniu swoich pudełek.

pudełka produktowe druk online 1
pudełka produktowe druk online 2

Teraz możesz zamówić opakowania z lakierem UV 3D i kolorowymi foliami 3D. Przy konfiguracji wybierz folię mat anti scratch - antyzarysowaniową. Skorzystaj z naszego kreatora przy projektowaniu swoich pudełek.

Pudełka produktowe - Już od 10 szt.

Pudełka produktowe, które doskonale dopasują się do każdego produktu! Są łatwe w składaniu, a klejenie w jednym miejscu umożliwia łatwą kompletację i zapewnia ich trwałość. Twój produkt będzie dobrze zabezpieczony! Te uniwersalne pudełka produktowe możesz zadrukować dowolną grafiką, umieścić na nich logo albo hasło reklamowe, zachęcające do nabycia produktu.

Wybierz odpowiedni rozmiar pudełka, materiał z którego będzie wykonane, możesz też wzbogacić projekt uszlachetnieniami w postaci folii czy lakieru UV. Dzięki temu stworzysz unikalne opakowanie, które będzie dobrze sprzedawać! Na naszym blogu znajdziesz wiele kreatywnych inspiracji. Pudełka produktowe stanowią oprawę dla przedmiotów, które sprzedajesz, dlatego zadbaj o jak najlepszy efekt.

Zaprojektuj i zamów pudełka produktowe z własnym nadrukiem – skorzystaj z naszego kreatora lub wgraj gotowe pliki z projektem!

Po wybraniu parametrów opakowania, nakładu, trybu realizacji i zatwierdzeniu zamówienia poprzez kliknięcie w przycisk ZAMÓW - przejdź do zakładki „Praca z plikami”, w której skorzystasz z naszego kreatora i samodzielnie zaprojektujesz swoje pudełko lub wgrasz gotowy plik z projektem. Plik z instrukcją i makietą pudełka, możesz pobrać z karty produktu.

Pudełka produktowe z kolorowym zadrukiem będą idealne do opakowania elektroniki, zabawek, artykułów codziennego użytku, gadżetów reklamowych oraz drobnego sprzętu RTV i AGD, ale też kosmetyków oraz produktów spożywczych.

Masz do wyboru kilka surowców:

  • karton Kraftliner, brązowy 250 g – brązowy z obu stron, doskonały, jeśli zależy Ci na osiągnięciu efektu “eko”,
  • karton GC1 Neo Board 300 g lub karton GC1 Rubicon 290 g – biały z obu stron, jeśli Twoje pudełko ma wyglądać “premium” ten surowiec sprawdzi się idealnie,
  • karton GC2 Alaska 330g – biało - kremowy, doskonale nadaje się na pudełka produktowe, a w parze z elegancją idzie trwałość, którą zapewnia wysoka gramatura tego surowca,
  • karton Ovaro 350 g – brązowo - brązowy - niezastąpiony w przypadku opakowań transportowych i zbiorczych,

Teraz możesz zamówić wybrane opakowania z uszlachetnieniami Premium. Do wyboru masz lakier UV 3D oraz folie 3D: złotą, srebrną, czerwoną, miedzianą, różowo - złotą oraz holograficzną.

Pudełka produktowe wyślemy do Ciebie sklejone. Zapakuj swoje produkty razem z nami. Zamów już dziś opakowania reklamowe, które będą cieszyć Twoich klientów.

Dowiedz się więcej: