Drukomat.pl

Ostatnie wpisy

Sposób na branding - szyldy
Drukarnia możliwościInspiracjeReklama

Jak szyld może odmienić miejsce sprzedaży

napisany przez Natalia Stepniak 4 sierpnia 2020 0 komentarzy

Szyldy przeżywają swój renesans. Potrafią być naprawdę doskonałym sposobem na reklamę, warunek jest jednak jeden – powinny być zaprojektowane i wykonane w sposób, który zachęci, zainteresuje i wzbudzi ciekawość. Liczne przypadki z rodzimego podwórka pokazują, że wielu szyldom często daleko do ideału, a w kwestii zewnętrznej identyfikacji wizualnej, polski biznes ma jeszcze sporo do zrobienia. Dziś na blogu o tym dlaczego moda na szyldy powraca ze zdwojoną siłą i jak to wykorzystać, by wyróżnić się i przyciągnąć do siebie więcej odwiedzających.

Czytaj dalej
druk w czasach kryzysu
AktualnościDrukarnia możliwościReklama

Biznes w czasach pandemii. Jak wykorzystać nowe nawyki zakupowe klientów

napisany przez Natalia Stepniak 28 lipca 2020 0 komentarzy

Nowa rzeczywistość (ta w czasie i po pandemii) wymusiła szereg zmian w naszych zachowaniach – począwszy od prozaicznych czynności, jak częstsze mycie rąk, po zachowywanie odpowiedniego dystansu w kontakcie z drugim człowiekiem. Nowe standardy wkradły się niemal do wszystkich sfer naszego życia i okazuje się, że transformacji uległy również nawyki zakupowe Polaków – częściowo wymuszone ograniczeniami, a częściowo podyktowane troską o bezpieczeństwo swoje i najbliższych. Kto wygrał na prowadzeniu biznesu „w czasach zarazy” i czy pasmo sukcesów ma szansę trwać w rzeczywistości postcovidowej?

Czytaj dalej
druk katalogów
Drukarnia możliwościReklama

Katalogi – skuteczny pomysł na promocję

napisany przez Natalia Stepniak 21 lipca 2020 0 komentarzy

Katalog to jeden z najbardziej rozpoznawalnych, drukowanych materiałów reklamowych, którego historia sięga roku 1648. Ta forma reklamy przetrwała próbę czasu i nie wydaje się, by miało się to prędko zmienić. Katalogi to nie tylko narzędzie do prezentacji oferty – są również kanałem komunikacji z odbiorcą i miejscem, w którym możesz opowiedzieć własną historię, dać się poznać i zaprezentować wyznawane wartości.

Czytaj dalej