Drukomat.pl

Ostatnie wpisy

wizytówki kaszerowane multiloft
AktualnościDrukarnia możliwościInspiracjeReklama

Karton kreatywny Multiloft – możliwości, które zachwycą każdego!

napisany przez Natalia Stepniak 16 września 2020 0 komentarzy

Drukowane materiały reklamowe lub promocyjne wciąż cieszą się dużą popularnością. Kontakt z papierem daje poczucie namacalności prezentowanej oferty, zbliża do niej odbiorcę, angażuje zmysły i działa na wyobraźnię. Nic dziwnego, że w czasach, kiedy digital rozpycha się łokciami w świecie reklamy, chcąc zagarnąć większą część branżowego tortu, papier wciąż utrzymuje wysokie miejsce na podium.

Czytaj dalej
Inspirujące opakowania
Drukarnia możliwościInspiracjeNowości w DRUKOMAT.PLOpakowania

Kierunek opakowania! Inspirujące przykłady

napisany przez Natalia Stepniak 8 września 2020 0 komentarzy

Opakowanie często jest równie ważne jak sam produkt. Potrafi skutecznie przyciągnąć wzrok, wywoływać zainteresowanie i przekonywać do zakupu. Dlatego ten tekst poświęcamy w całości opakowaniom, które są kwintesencją pomysłowości i dobrego brandingu. Będzie zaskakująco, barwnie i niecodziennie. A dlaczego tym razem wybraliśmy akurat ten temat? Czytaj dalej, aby się tego dowiedzieć. 🙂

Czytaj dalej
rodzaje papierów w druku
Drukarnia możliwościKrok po krokuTutoriale i poradniki

Rodzaje papieru w druku, cz. 1. Papiery powlekane, niepowlekane i krafty

napisany przez Natalia Stepniak 31 sierpnia 2020 0 komentarzy

Nie masz doświadczenia w zamawianiu wydruków i kiedy przychodzi moment wyboru papieru, a z selektora na drukomat.pl rozwija się cała lista nazw, które zupełnie nic ci nie mówią, zaczyna boleć cię głowa? Dziś spróbujemy zmniejszyć twój stres, opowiadając o rodzajach papieru, i podstawowych różnicach między nimi. Na początek na warsztat bierzemy papiery kredowe, krafty i offsety, podając rekomendowane zastosowania dla różnych rodzajów i gramatur tych podłoży.

Czytaj dalej