pay-later-img1

Drukuj dziś,
zapłać później!

Masz 14 dni za darmo.

Nie ponosisz żadnych
kosztów przez 14 dni.

Usługa PAYlater 2.0 daje Ci możliwość bezpłatnego przesunięcia swoich płatności o 14 dni. Wniosek o limit składasz online, a decyzja przychodzi w 15 minut!

Przesunięcie
terminu do 60 dni

W PAYlater 2.0 możesz przesunąć termin płatności za zamówienia nawet do 60 dni. Wyślij faktury na wakacje i ciesz się swobodą zamawiania wydruków online, bez obaw o koszty!

100% pewności
i bezpieczeństwa

PAYlater 2.0 to nowa, unikalna i całkowicie bezpieczna forma płatności dostępna tylko w drukomat.pl. Usługa powstała we współpracy z PragmaGO - instytucją o ugruntowanej pozycji na rynku finansowym. Dzięki usłudze PAYlater 2.0 efektywniej operujesz firmowymi środkami i zyskujesz swobodę w realizacji zleceń dla swoich klientów.

Jak to działa?
Krok1

Podczas składania zamówienia wybierz PAYlater 2.0 jako metodę płatności. Minimalna kwota odroczenia płatności to 100 zł brutto.

Krok2

Zlecenie zostanie "opłacone" za pomocą usługi PAYlater 2.0, a Ty otrzymujesz zamówione produkty. Termin odroczenia liczony jest od momentu wyboru i zatwierdzenia tej metody płatności.

Krok3

Jeśli nie masz na swoim koncie aktywnej usługi PAYlater 2.0, możesz ją uruchomić w 15 minut podczas składania zamówienia.

Krok4

Po uruchomieniu usługi PAYlater 2.0 otrzymasz odnawialny limit do wykorzystania na bieżące
i przyszłe zamówienia.

pay-later-img2
Korzyści

W ramach PAYlater 2.0 otrzymujesz określony limit środków do
wykorzystania na zamówienia realizowane w serwisie drukomat.pl.

Przyznanie limitu nie wiąże się z żadnymi kosztami.

Swobodnie zamawiasz wydruki, a z PragmaGO rozliczasz się w momencie, kiedy Twoi klienci spłacą zobowiązania wobec Ciebie.

Ty decydujesz, ile czasu potrzebujesz na zapłatę.
Do wyboru masz 3 warianty - 14, 30 i 60 dni.

pay-later-img2
Rozliczenia

Fakturę za zrealizowane zlecenie z wykorzystaniem usługi PAYlater 2.0 znajdziesz w zakładce "Moje konto".

Jeśli wybierasz odroczenie płatności o 30 lub 60 dni, otrzymasz również fakturę z zestawieniem kosztów usługi od PragmaGO - firmy, która udostępnia Ci środki w PAYlater 2.0.

Swoje rozliczenia i zobowiązania wygodnie sprawdzasz w strefie usługi PAYlater by PragmaGO.

Pamiętaj

Cały proces obsługujesz online, bez zbędnych formalności. Termin odroczenia liczony jest od momentu wyboru i zatwierdzenia tej metody płatności.

Za przyznanie limitu i niewykorzystane środki nie ponosisz żadnych kosztów. Przyznany limit wykorzystujesz na bieżące i przyszłe zamówienia, a jako metodę płatności wybierasz PAYlater 2.0.

Nie musisz wykorzystać całej kwoty od razu. W zakładce "Moje finanse" sprawdzisz wysokość przyznanego limitu i środki pozostałe do rozdysponowania na kolejne zamówienia.

Korzystaj z elastycznych i bezpiecznych możliwości finansowania zamówień w drukomat.pl i ciesz się swobodą zamawiania druku online!

pay-later-img4

Nowy wymiar odroczonych płatności.
Drukuj dziś, zapłać później!

Zamów i skorzystaj z PAYlater 2.0