pudełka kieszonka otwarta druk online

pudełka kieszonka otwarta

Teraz możesz zamówić opakowania z lakierem UV 3D i kolorowymi foliami 3D. Przy konfiguracji wybierz folię mat anti scratch - antyzarysowaniową. Skorzystaj z naszego kreatora przy projektowaniu swoich pudełek.

pudełka kieszonka otwarta druk online 1
pudełka kieszonka otwarta druk online 2

Teraz możesz zamówić opakowania z lakierem UV 3D i kolorowymi foliami 3D. Przy konfiguracji wybierz folię mat anti scratch - antyzarysowaniową. Skorzystaj z naszego kreatora przy projektowaniu swoich pudełek.

Pudełka kieszonka otwarta - Już od 10 szt.

Kieszonki tekturowe to świetny pomysł na zapakowanie zaproszeń, voucherów, biletów i bonów upominkowych. Są łatwe w składaniu, a klejenie w dwóch miejscach umożliwia sprawną kompletację i zapewnia im trwałość. Ta alternatywa tradycyjnej koperty jest jednocześnie efektowna i wytrzymała, a dla jeszcze lepszego efektu możesz zamówić naklejki, które będą pełnić rolę plomb, zabezpieczających otwarcia po obu stronach. Na kieszonce umieścisz dowolną grafikę, logo, datę eventu albo hasło zachęcające do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Wybierz odpowiedni rozmiar kieszonki, rodzaj surowca i nie bój się korzystać z uszlachetnień – do wyboru masz błyszczącą lub matową folię albo lakier UV – dzięki temu opakowanie z łatwością wyróżni się na tle klasycznych kopert czy stercie korespondencji. Kieszonki sprawdzą się w roli opakowania płaskich przedmiotów, takich jak zaproszenia, ulotki, bilety czy vouchery.

Zaprojektuj i zamów otwarte kieszonki z własnym nadrukiem – wgraj gotowe pliki z projektem i czekaj na swoje zamówienie!

Po wybraniu parametrów opakowania, nakładu, trybu realizacji i zatwierdzeniu zamówienia poprzez kliknięcie w przycisk ZAMÓW - przejdź do zakładki „Praca z plikami”, w której wgrasz gotowy plik z projektem. Plik z instrukcją i makietą kieszonki, możesz pobrać z karty produktu.

Kieszonki z kolorowym zadrukiem będą doskonałe do wręczania bonów upominkowych i kuponów rabatowych, zaproszeń, podziękowań i świątecznych voucherów. Ten rodzaj opakowania znajdzie również zastosowanie w e-commerce, kiedy chcesz nagrodzić stałych klientów dodatkowym rabatem lub zaprosić ich na kolejne zakupy.

Masz do wyboru kilka surowców:

  • karton Kraftliner, brązowy 250 g – brązowy z obu stron, doskonały, jeśli zależy Ci na osiągnięciu efektu “eko”,
  • karton GC1 Neo Board 300 g lub karton GC1 Rubicon 290 g – biały z obu stron, jeśli Twoje opakowanie ma wyglądać “premium” ten surowiec sprawdzi się idealnie,
  • karton GC2 Alaska 330g – biało - kremowy, doskonale nadaje się na opakowania produktowe, a w parze z elegancją idzie trwałość, którą zapewnia wysoka gramatura tego surowca,
  • karton Ovaro 350 g – brązowo - brązowy - niezastąpiony w przypadku opakowań transportowych i zbiorczych,

Teraz możesz zamówić wybrane opakowania z uszlachetnieniami Premium. Do wyboru masz lakier UV 3D oraz folie 3D: złotą, srebrną, czerwoną, miedzianą, różowo - złotą oraz holograficzną.

Kieszonki wyślemy do Ciebie sklejone. Zapakuj swoje produkty razem z nami. Zamów już dziś opakowania reklamowe, które będą cieszyć Ciebie i Twoich klientów.

Dowiedz się więcej: