pudełka prezentowe - 6 ścianek z rozetą druk online

pudełka prezentowe - 6 ścianek z rozetą

Teraz możesz zamówić opakowania z lakierem UV 3D i kolorowymi foliami 3D. Przy konfiguracji wybierz folię mat anti scratch - antyzarysowaniową. Skorzystaj z naszego kreatora przy projektowaniu swoich pudełek.

pudełka prezentowe - 6 ścianek z rozetą druk online 1
pudełka prezentowe - 6 ścianek z rozetą druk online 2

Teraz możesz zamówić opakowania z lakierem UV 3D i kolorowymi foliami 3D. Przy konfiguracji wybierz folię mat anti scratch - antyzarysowaniową. Skorzystaj z naszego kreatora przy projektowaniu swoich pudełek.

Pudełka prezentowe - 6 ścianek z rozetką zamówisz już od 10 szt.

Ten rodzaj pudełka jest odpowiedzią na nietypowe potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Są łatwe w składaniu, a klejenie w dwóch miejscach umożliwia sprawną kompletację i zapewnia trwałość opakowania. Charakterystyczne zamykanie pudełka robi wrażenie - dzięki temu jest jednocześnie efektowne i wytrzymałe. Na pudełku możesz umieścić dowolną grafikę, firmowe logo, podziękowania, inspirujący cytat albo motto lub inny symbol Twojej marki.

Wybierz odpowiedni rozmiar pudełka, rodzaj surowca i baw się detalami dzięki uszlachetnieniom – błyszczącą lub matową folią albo lakierem UV. Zajrzyj na nasz blog – kilka inspiracji już tam na Ciebie czeka. Pudełka prezentowe sprawdzą się świetnie zarówno jako opakowanie podarunku, jak i w roli pudełka produktowego w manufakturach, stacjonarnych i wysyłkowych sklepach z domowymi wyrobami, winnicach i browarach rzemieślniczych.

Zaprojektuj i zamów pudełka prezentowe z własnym nadrukiem – wgraj gotowe pliki z projektem i czekaj na swoje zamówienie!

Po wybraniu parametrów opakowania, nakładu, trybu realizacji i zatwierdzeniu zamówienia poprzez kliknięcie w przycisk ZAMÓW - przejdź do zakładki „Praca z plikami”, w której wgrasz gotowy plik z projektem. Plik z instrukcją i makietą pudełka, możesz pobrać z karty produktu.

Pudełka prezentowe z kolorowym nadrukiem będą doskonałe do zapakowania ręcznie robionych wyrobów spożywczych albo kosmetyków. Zdadzą również egzamin w roli opakowania prezentowego oraz w e-commerce - wszędzie tam, gdzie biznes opiera się na produktach hand made, ale również i tam, gdzie opakowanie ma robić świetne wrażenie w duecie z zamówionym przedmiotem.

Masz do wyboru kilka surowców:

  • karton Kraftliner, brązowy 250 g – brązowy z obu stron, doskonały, jeśli zależy Ci na osiągnięciu efektu “eko”,
  • karton GC1 Neo Board 300 g lub karton GC1 Rubicon 290 g – biały z obu stron, jeśli Twoje pudełko ma wyglądać “premium” ten surowiec sprawdzi się idealnie,
  • karton GC2 Alaska 330g – biało - kremowy, doskonale nadaje się na pudełka produktowe, a w parze z elegancją idzie trwałość, którą zapewnia wysoka gramatura tego surowca,
  • karton Ovaro 350 g – brązowo - brązowy - niezastąpiony w przypadku opakowań transportowych i zbiorczych,

Teraz możesz zamówić wybrane opakowania z uszlachetnieniami Premium. Do wyboru masz lakier UV 3D oraz folie 3D: złotą, srebrną, czerwoną, miedzianą, różowo - złotą oraz holograficzną.

Pudełka prezentowe wyślemy do Ciebie sklejone. Zapakuj swoje produkty razem z nami. Zamów już dziś opakowania reklamowe, które będą cieszyć Twoich klientów.

Dowiedz się więcej: