Notesy spiralowane - ponadczasowy design i wygoda

Notesy spiralowane - ponadczasowy design i wygoda

Notesy na spirali to ceniony dodatek do paczek reklamowych i konferencyjnych. Wygoda w użyciu, format, który zmieści się w podręcznej torbie i spore możliwości personalizacji to jedne z największych zalet tego produktu.

Notesy reklamowe

W biurze, na szkoleniu, targach lub podczas spotkań biznesowych - notes niemal zawsze warto mieć pod ręką, a wygoda użycia jego spiralowanej wersji jest niekwestionowana. Łatwe wyrywanie kartek, wygodne przeglądanie zawartości i szybki dostęp do notatek to największe walory użytkowe tego produktu. Dodatkowym plusem są spore możliwości w kwestii personalizacji. Ciekawy efekt wizualny uzyskasz, wybierając:

  • jeden z 4 kolorów spirali
  • różne kształty narożników kartek
  • uszlachetnienie okładki
  • dodatkową okładkę PVC

Do wyboru masz notesy 50 lub 100 kartkowe. Okładkę wykonujemy z papieru kredowego o gramaturze 350 g - dla jeszcze lepszego efektu możesz do niej zamówić również dodatkową okładkę PVC. Do wykonania wnętrza notatnika używamy papieru offsetowego 90 g. Jeśli Twój projekt zakłada zastosowanie papierów ozdobnych, możesz go u nas zrealizować jako zamówienie niestandardowe.

Dlaczego warto wybrać notesy spiralowane?

Bogactwo kolorów i wzorów sprawia, że nie jest to tylko zwykły zeszyt, a modny i praktyczny dodatek. Charakterystyczna, mocna druciana spirala stanowiąca łączenie jest elementem dopełniającym wygląd notatnika. Możliwość dowolnego zadruku na okładce daje niemal nieograniczone możliwości w kwestii tworzenia niepowtarzalnych i oryginalnych projektów.

Notatnik na spirali doskonale sprawdzi się w roli gadżetu reklamowego. Nie masz jeszcze tego produktu u siebie? Sprawdź naszą ofertę!