Katalogi klejone- elastyczne i estetyczne

Klucz do sukcesu katalogu reklamowego to - oprócz jego zawartości - odpowiednie wykonanie. Poza wyborem grupy docelowej, tekstów i przekazu, ważny jest sposób prezentacji treści. Zaawansowana technologia druku pozwala na wykonanie katalogów klejonych, w których nie trzeba wybierać między estetyką, a trwałością.

Zalety katalogów klejonych

Jedną z niekwestionowanych zalet katalogów klejonych jest ich objętość (zadrukujesz w nim nawet 256 stron!). Oprawa klejona wytrzymałym klejem poliuretanowym (PUR), dokładnie przylega do każdego rodzaju papieru i okładek. Katalog klejony jest bardzo elastyczny, co ułatwia jego przeglądanie.

Zrób świetne pierwsze wrażenie

Jeśli chcesz dać się poznać obecnym i nowym klientom, postaw na katalogi klejone. Interesująca treść, okraszona dodatkowymi walorami wizualnymi będzie bardziej efektowna, a odbiorca z większym prawdopodobieństwem zapamięta ją na dłużej. Wykorzystaj rozwiązania z gamy uszlachetnień - do wyboru masz folię mat, folię połysk, folię soft touch oraz możliwość nałożenia na wybrane elementy okładki katalogu lakieru UV, który uwydatni te aspekty, na jakich najbardziej Ci zależy.

Doświadczenie naszych klientów pokazuje, że dobrze dopracowany katalog jest gwarancją wizerunkowego sukcesu. Zamów katalog klejony i opowiedz własną historię!