notesy samoprzylepne wykrawane bez okładki druk online

notesy samoprzylepne wykrawane bez okładki

Drukuj notesy samoprzylepne, wybierając jeden z ponad stu trzydziestu kształtów

notesy samoprzylepne wykrawane bez okładki druk online 1
notesy samoprzylepne wykrawane bez okładki druk online 2

Drukuj notesy samoprzylepne, wybierając jeden z ponad stu trzydziestu kształtów

Notesy samoprzylepne wykrawane bez okładki — od 120 szt.

  • Format bazowy: 100×100 mm lub 100×75 mm
  • Dostępne 135 kształtów
  • Pojemność: 50 kartek
  • Materiał — offset 80 g
  • Zadruk 4/0
  • Spód podklejony kartonem 170 g

Chcesz wydrukować samoprzylepne notesy firmowe w oryginalnych kształtach? Wykrawane notesy z kolorowym zadrukiem przydadzą się klientom i pracownikom, subtelnie przypominając o danej marce. U nas wydrukujesz notesy aż w 135 kształtach — z każdą stroną zadrukowaną Twoimi pomysłami. Notes ma 50 stron, a każda karteczka to kolejna okazja, by zapaść w pamięć odbiorców.

Wszystkie dostępne kształty są zawarte w instrukcji - tu możesz wybrać kształt dla 100x75 mm, a tu dla 100x100 mm. W instrukcji podany jest zawsze wyjściowy format notesu, w nawiasie numer wykrojnika i format notesu po wycięciu. Wybierając kształt podczas składania zamówienia, musisz wskazać właściwy numer wykrojnika.

Kolorem szarym oznaczone jest miejsce nałożenia kleju. Unikaj nadruków na warstwie klejowej. System poprosi Cię również o dołączenie makiety.

Wydrukuj notesy samoprzylepne w dowolnym kształcie

Wydrukuj notes z logo, patternem lub dowolnym wzorem najlepiej oddającym daną markę. Notesy reklamowe w ciekawych kształtach przyciągną uwagę odbiorców. Przydają się w gabinetach, biurach lub na targach. Każda karteczka ma pasek klejowy, pozwalający szybko przykleić notatkę — na ścianie, w kalendarzu lub notatniku.