Akcesoria do winderów i flag druk online

Akcesoria do winderów i flag

Nowość! Akcesoria do winderów i flag reklamowych - torby transportowe i podstawy!

Akcesoria do winderów i flag druk online 1
Akcesoria do winderów i flag druk online 2

Nowość! Akcesoria do winderów i flag reklamowych - torby transportowe i podstawy!

Akcesoria do winderów i flag reklamowych już od 1 szt.

  • Torba transportowa do flag i winderów w dwóch rozmiarach
  • Wiele rodzajów podstaw – płaskie, krzyżakowe, dociążane lub świder do wkręcania w miękkie podłoże
  • Do wyboru wiele rodzajów podstaw do flag (sprawdź tutaj)

Tutaj znajdziesz podstawy i akcesoria do flag i winderów, dzięki którym dopasujesz produkt do różnych podłoży i zastosowań. Jeśli chcesz ułatwić przechowywanie i transport flag reklamowych, warto zamówić dopasowaną torbę. Wykonano ją z trwałej, grubej tkaniny poliestrowej. Na całej długości umieszczono suwak, który ułatwia dostęp do wszystkich elementów. W torbie zmieści się maszt, flaga oraz podstawa krzyżakowa lub świder.

Stojaki do flag obrotowych – gotowe na każde podłoże

Możesz wybrać podstawy do obrotowych flag reklamowych, które sprawdzą się zarówno na utwardzonej powierzchni, jak i w plenerze. Na równym podłożu można zastosować podstawę krzyżakową – klasyczną lub z otworami do mocowania. W przypadku montażu flagi na miękkim, piaszczystym podłożu, przydatna może okazać się wkręcany świder. Trudne podłoże? Sprawdź podstawę montowaną pod kołem samochodu. Jeśli maszt reklamowy będzie eksponowany w dość wietrznym miejscu warto zdecydować się na dociążoną podstawę – np. krzyżakową z torbą na wodę lub ekonomiczną, plastikową podstawę typu waterbase.

Niektóre podstawy mogą różnić się wizualnie od tych przedstawionych na zdjęciach, zachowując jednak prezentowaną funkcjonalność.