torba bawełniana kolorowa druk online

torba bawełniana kolorowa

Nowość! Torby bawełniane w 15-stu modnych kolorach z nadrukiem z jednej lub dwóch stron. Sprawdź aktualnie dostępne warianty kolorystyczne w parametrach produktu.

torba bawełniana kolorowa druk online 1
torba bawełniana kolorowa druk online 2

Nowość! Torby bawełniane w 15-stu modnych kolorach z nadrukiem z jednej lub dwóch stron. Sprawdź aktualnie dostępne warianty kolorystyczne w parametrach produktu.

Torba bawełniana z długimi uchwytami w 15 modnych kolorach - już od 20 sztuk

 • Torba z długimi uchwytami
 • Materiał: bawełna 140 g/m2
 • Dostępna w 15 modnych kolorach: bordowy, ciemnoszary, ciemnozielony, czarny, czerwony, granatowy, jasnoniebieski, jasnozielony, niebieski, pomarańczowy, różowy, szary, turkusowy, zielony, żółty
 • Długość uchwytów: ok. 70 cm
 • Wielkość torby: 38x42 cm
 • Znakowanie: DTG i sitodruk
 • Obszar znakowania: do 300x300 mm
 • Kolorystyka nadruku: biały poddruk + CMYK (DTG), jeden lub dwa wybrane kolory (sitodruk)
 • Zadruk jednostronny lub dwustronny

Torby bawełniane z długimi uchwytami w 15 modnych kolorach - zamawiaj i noś tak jak lubisz!

Torba bawełniana z nadrukiem to doskonały gadżet reklamowy. Jest funkcjonalna, modna i wielokrotnego użytku. Jej cechy sprawiają, że wpisuje się w ekotrendy i jest przyjazna dla środowiska. Torba bawełniana cieszy się dużą popularnością wśród innych materiałów reklamowych i jest chętnie noszona przez klientów, dzięki czemu nadruk na torbie eksponowany jest w wielu miejscach, do których marka mogłaby nigdy nie dotrzeć z reklamą. Jakie jeszcze zalety kryją się za tym produktem?

Torba bawełniana z nadrukiem w 15 najgorętszych kolorach tego sezonu!

Niewątpliwą zaletą toreb bawełnianych z długimi kolorami jest bogaty wybór dostępnych w ofercie kolorów, dzięki czemu produkt łatwo dopasować do różnego rodzaju identyfikacji wizualnych. Do wyboru masz aż 15 kolorów: bordowy, ciemnoszary, ciemnozielony, czarny, czerwony, granatowy, jasnoniebieski, jasnozielony, niebieski, pomarańczowy, różowy, szary, turkusowy, zielony, żółty. Dodatkowo, dwie technologie znakowania - DTG (metoda druku bezpośredniego) oraz sitodruk dają spore pole do popisu w kwestii nadruku - pierwsza z nich umożliwia druk w kolorze (paleta CMYK) z białym poddrukiem, w przypadku sitodruku do wyboru jest jeden lub dwa kolory nadruku z palety Pantone.

Bawełniane torby z długimi uchwytami z dowolnym nadrukiem - styl i wytrzymałość

Wykorzystanie bawełnianych toreb w postaci gadżetu reklamowego jest rozwiązaniem, które łączy w sobie dwa cele - możliwość podarowania klientom czegoś estetycznego i jednocześnie przemycenie przestrzeni dla firmowego brandingu i zwiększanie świadomości marki nawet tam, gdzie nigdy nikt nie pomyślałby o reklamie. Torby bawełniane z nadrukiem sprawdzą się w branży ecommerce - jako dodatek do zamówienia albo gratis w podziękowaniu za zamówienie, w branży spożywczej jako alternatywa dla toreb zakupowych ze szkodliwych dla środowiska tworzyw sztucznych, a także w roli gadżetu dla pracowników, np. będąc elementem pakietów powitalnych dla nowozatrudnionych. Pomysłów do wykorzystania toreb w działaniach reklamowych i promocyjnych jest dużo więcej - zaadaptuj ten produkt do realizacji własnych, oryginalnych przedsięwzięć!

Szukasz innego koloru lub formatu? Zapytaj nas o możliwości, realizujemy również zamówienia niestandardowe.

Dostępne kolory: bordowy, ciemnoszary, ciemnozielony, czarny, czerwony, granatowy, jasnoniebieski, jasnozielony, niebieski, pomarańczowy, różowy, szary, turkusowy, zielony i żółty.

Jak przygotować plik do druku?

 • Przygotuj plik PDF w formacie 300 x 300 mm
 • Kolorystyka dla DTG CMYK
 • Kolorystyka dla sitodtuku 1 - 4 kolorów Pantone
 • Grafikę umieść w wersji wektorowej lub zdjęcie w wysokiej rozdzielczości
 • Przygotuj plik bez spadów
 • Lokalizacja znakowania na produkcie znajduje się na grafice poniżej