taśma samoprzylepna z nadrukiem druk online

taśma samoprzylepna z nadrukiem

taśma samoprzylepna z nadrukiem druk online 1
taśma samoprzylepna z nadrukiem druk online 2

Taśmy samoprzylepne z nadrukiem - możliwość zamówienia już od 36 rolek

  • Taśma samoprzylepna z możliwością wykonania kolorowego nadruku
  • Szerokość taśmy: 48 mm
  • Długość taśmy: 60 m
  • Grubość folii: 25 mikronów
  • Rodzaj kleju: Hot Melt
  • Technologia zadruku: fleksodruk
  • Zadruk: 1-3 kolory Pantone
  • Taśma bazowo jest przeźroczysta
  • Kolor kleju: do wyboru biały lub bezbarwny - wpływa on na kolor tła grafiki

Szczęśliwa paczka to cała paczka. Dlatego, jeśli chcesz zwiększyć bezpieczeństwo dostarczanych towarów i jednocześnie wspomóc rozpoznawalność swojej marki - skorzystaj z taśmy samoprzylepnej z nadrukiem. W oczach klientów taśma pomaga szybko zidentyfikować paczkę z Twojej firmy spośród innych, a także tworzy spójną identyfikację wizualną.

Taśma samoprzylepna z nadrukiem może skutecznie zastąpić kosztowne druki na kartonach, ochronić najsłabsze punkty łączenia paczki przed deszczem, śniegiem, wilgocią i słońcem i skrócić czas montażu paczki.

Taśmy z nadrukiem są przydatne w wielu branżach - od sklepów internetowych, redakcji i wydawnictw, po magazyny, centra logistyczne i firmy przeprowadzkowe. Mocny klej Hot Melt dobrze przylega do przedmiotów i nie odrywa się od ich powierzchni.

Taśma samoprzylepna z nadrukiem - nowy sposób na reklamę!

Taśma nie tylko identyfikuje Twoją firmę - może na niej znajdować się forma ostrzeżenia, aby obchodzić się z towarem w szczególny sposób. “Kruche”, “Ostrożnie, szkło”, “Nie rzucać” to tylko jedne z przykładów. Możesz stworzyć własną wersję ostrzeżenia.

Fleksodruk zastosowany do wydruku na taśmie to technika umożliwiająca wsiąknięcie farby w podłoże. Przy tworzeniu nadruku możesz wykorzystać od 1 do 3 kolorów Pantone. Fleksodruk jest obecnie jedną z najszybciej rozwijających się technologii druku na foliach. Zapewnia przy tym precyzję wykonania i nasycone kolory.

Plik na taśmę należy przygotować ze spadami po 2mm z każdej strony. Jeśli na krawędzi taśmy jest jednolite tło, to będzie ono zadrukowane do brzegów taśmy, natomiast jeśli będą to pojedyncze elementy, to muszą być odsunięte od krawędzi. Wynika to z technologii druku, gdzie trzy pasy taśmy są drukowane razem i mogłoby się zdarzyć, że fragment grafiki, która dochodzi do górnej krawędzi taśmy może po cięciu pojawić się na dole drugiego użytku. Jeśli w projektach pojawiają się takie elementy, to przed drukiem modyfikujemy grafikę i ostateczny plik przesyłamy do Twojej akceptacji.

Grafikę na taśmę przygotuj jako powtarzalny moduł. Składając zamówienie do 180 rolek taśmy przygotuj grafikę w wymiarach 188,5 mm, 219,8 mm, 251,2 mm, 314 mm i 395,6 mm. Dla ilości od 360 rolek zastosuj rozmiary modułów o wymiarach 250 mm, 280 mm, 300 mm, 340 mm lub 420 mm. Zwróć uwagę, że w przypadku projektów graficznych zakładających zastosowanie kolorowego tła, ze względów technologicznych na końcu każdego modułu wystąpi biała bądź przeźroczysta (w zależności od wybranego koloru kleju) pionowa kreska o grubości 1,5mm. Trzeba mieć to na uwadze aby uwzględnić ten element w projekcie.