ulotki składane druk online

ulotki składane

ulotki składane druk online 1
ulotki składane druk online 2

Ulotki składane - druk już od 10 szt.

  • Od 4 do 24 stron (ulotka składana na pół, w „c”, „z”, okienko, harmonijkę lub mapę)
  • 12 formatów (np. pion, poziom, DL, kwadrat)
  • Kreda mat lub połysk (od 130 do 250 g), offset (od 90 do 240 g) oraz Kraftliner (170 i 250 g)
  • Zadruk 4/4
  • Różne wzory w ramach 1 zamówienia
  • Uszlachetnienie (od 170 g) – folia (połysk, mat, soft touch); folia (mat, soft touch) + lakier UV wybiórczy

Ulotka składana pozwoli złożyć Twój projekt w imponującą całość. Ulotki drukujemy na offsecie 90, 120, 150 i 240 g, Kraftlinerze 170 i 250 g oraz kredzie 130, 170 lub 250 g, – w stonowanym macie lub efektownym połysku. Do wyboru dajemy Ci aż 12 formatów w pionie i poziomie – od A6 do A3, a także kwadrat i DL. Czy wiesz, że możesz wybrać różne, spersonalizowane wersje w ramach jednego zamówienia? Teraz Twoja ulotka składana na 3 może być naprawdę wyjątkowa i jeszcze lepiej dopasowana do konkretnego odbiorcy!

Ulotka DL - uniwersalny sposób na reklamę produktu lub usługi

Ulotka DL doskonale sprawdzi się, jeśli chcesz zareklamować swoje usługi, pokazać gamę produktów albo prowadzisz lokal gastronomiczny i szukasz sposobu, by zaprezentować menu również poza miejscem prowadzenia działalności. Charakterystyczne wymiary ulotki DL (99 x 210 mm) oraz to, że jest składana to dwie jej najbardziej rozpoznawalne cechy. Wiele możliwości składania sprawia, że ulotka DL zda egzamin w rozmaitych branżach i kreacjach, które wymagają przekazania sporej ilości informacji. W przypadku ulotki DL poziomej masz możliwość złożenia jej na pół (4 strony), w “c” (6 stron) lub w “z” (6 stron). W wariancie pionowym tej samej ulotki możliwości jest jeszcze więcej - składana na pół (4 strony), w “c” (6 stron) lub w “z” (6 stron) albo w harmonijkę (8, 10 lub 12 stron). Mając tyle wariantów jednego rodzaju ulotki do wyboru łatwo stworzyć materiał reklamowy, który bez trudu zapadnie klientom w pamięć!

Ulotki reklamowe – dobrze się składa!

Ulotki składane nie tylko wydrukujemy, ale też złożymy – zarówno na pół, w „c”, „z”, jak i w harmonijkę, okienko lub mapę. Od gramatury 170 g stosujemy uszlachetnienie oraz bigowanie, które ułatwi ich składanie i rozkładanie. Jeśli chcesz, aby ulotki wyglądały jeszcze lepiej, możesz pokryć je folią, a wybrane elementy musnąć wybiórczym lakierem UV.

Ulotki składane pakujemy w wytrzymałe kartony z tektury falistej.