Informujemy, że Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji w godzinach od 08:00 do 18:00
teczki Standard Plus druk online

teczki Standard Plus

Informujemy, że od dnia 13.11.2023r teczki z gumką i zakuwkami pakowane będą na płasko - bez montażu gumek.

teczki Standard Plus druk online 1
teczki Standard Plus druk online 2

Informujemy, że od dnia 13.11.2023r teczki z gumką i zakuwkami pakowane będą na płasko - bez montażu gumek.

Już od 10 szt.

  • Format A4
  • Kreda mat 350 g
  • Zadruk 4/0 lub 4/4
  • Wersja jedno- lub dwubigowa (grzbiet 5,5 mm lub 10 mm)
  • Uszlachetnienie – folia (połysk, mat, soft touch); folia (mat, soft touch) + lakier UV wybiórczy. Lakierowanie i foliowanie jest jednostronne.
  • Gumka z zakuwkami w 6 kolorach do wyboru
  • Wcięcie na wizytówkę

Teczka ofertowa Standard Plus to trwała i efektowna oprawa dokumentów lub oferty handlowej. Oferujemy kolorowy zadruk jedno- lub dwustronny na matowym papierze kredowym 350 g. Do przechowywania kilku arkuszy wystarczy teczka jednobigowa, a do większych pakietów – przyda się teczka Standard Plus dwubigowa (5,5 mm lub 10 mm). Swój projekt uzupełnij gumką w jednym z 6 kolorów. Teczki posiadają kieszonkę na wizytówkę umieszczoną na dolnym skrzydełku.

Zadrukuj teczkę swoją kreatywnością!

Dzięki wcięciu na wizytówkę i kolorowej gumce z zakuwką – wszystkie dokumenty będą elegancko spięte. Decydując się na dodatkowe uszlachetnienie, nie tylko nadasz teczce oryginalny wygląd, ale też podniesiesz jej trwałość. Folia soft touch pozwoli uzyskać aksamitną fakturę, matowa – doda elegancji, a błyszcząca – blasku. Dzięki wybiórczemu lakierowi UV podkreślisz najistotniejsze elementy projektu.

Teczki pakujemy w wytrzymałe kartony z tektury falistej. Teczki z gumką i zakuwkami oraz teczki bez gumek pakowane są na płasko (rozłożone).