taśma papierowa z nadrukiem druk online

taśma papierowa z nadrukiem

taśma papierowa z nadrukiem druk online 1
taśma papierowa z nadrukiem druk online 2

Taśma papierowa z nadrukiem - już od 72 sztuk

Taśma samoprzylepna Kraft z klejem HOT MELT lub SOLVENT

  • Taśma samoprzylepna z brązowego lub białego papieru Kraft z możliwością wykonania nadruku
  • Szerokość taśmy: 48 mm
  • Długość taśmy: 60 m
  • Papier Kraft brązowy i biały o grubości od 71 do 120 mikronów
  • Rodzaj kleju: HOT MELT lub SOLVENT
  • Zadruk: 1 kolor Pantone
  • Sprawdź w instrukcji listę dostępnych kolorów Pantone stosowanych przy tym produkcie - jest ona ograniczona do 14 kolorów

Teraz pakowanie może być przyjemne, a opakowanie - efektowne! Brązowa lub biała taśma samoprzylepna z papieru Kraft sprawia, że obie te możliwości są dosłownie na wyciągnięcie ręki. Nadrukuj na niej co chcesz, wybierając jeden dowolny kolor z palety Pantone.

Taśma pakowa z logo - daj się zauważyć w drodze do klienta

Taśma pakowa z nadrukiem to nie tylko element zabezpieczający przesyłkę przed uszkodzeniem, ale także skuteczny sposób na reklamę i dodatkowe punkty w ocenie doświadczenia zakupowego Twojego klienta. Umieść na niej logo, nazwę firmy, hasło reklamowe albo zachęcający do rozpakowania przesyłki napis “Otwórz mnie!”. Użyj taśmy klejącej jako wizytówki, pamiętając, że przesyłka - zanim trafi do klienta - przebywa drugą drogę i przechodzi również przez inne pary rąk. Niech taśma z nadrukiem pracuje na siłę i popularność Twojej marki już od momentu opuszczenia magazynu.

Taśma pakowa z papieru Kraft - detal, który robi różnicę

Brązowa taśma pakowa będzie dobrze współgrać z kolorem kartonu, w który pakujesz zamówienia zbiorcze swoich klientów i jednocześnie chronić najbardziej narażone na uszkodzenia elementy przesyłki. Ten rodzaj taśmy stanowi doskonałą alternatywę dla foliowych taśm pakowych, które często wyglądają mniej estetycznie, a ich powszechność nie wzbudza zainteresowania osoby otwierającej paczkę. Taśma z brązowego papieru Kraft wygląda elegancko i estetycznie, nadruk nie rozmazuje się, a wygląd opakowania wpisuje się w minimalistyczne trendy i kojarzy się z modnym podejściem eko.

Taśma klejąca Kraft z nadrukiem - estetyka i trwałość idą ze sobą w parze

Papierowa taśma pakowa może być trwała! Wystarczy właściwa gramatura papieru i odpowiednio mocny klej. U nas zamówisz taśmę z Kraftu o grubości 90 mikronów na kleju hot melt - tyle wystarczy, aby zapewnić jej wytrzymałość i uchronić przed narażeniem na przerwanie czy inne uszkodzenia mechaniczne. Klej HOT MELT, wykonany jest z kauczuku syntetycznego, co gwarantuje świetną przyczepność nawet podczas transportu w wymagających warunkach.

Taśma pakowa stanowi alternatywę dla nadruków na kartonie. Wykorzystując taśmę z własną grafiką możesz do pakowania wykorzystać gładkie kartony - nie ma potrzeby, by epatować logo z każdej strony przesyłki! Nadruk na taśmie załatwia sprawę - całość wygląda estetycznie, a brązowy kolor taśmy doskonale wkomponowuje się w odcień klasycznego kartonu lub będzie kontrastować z jego jaśniejszymi wariantami.

Wielkość plików dla taśm papierowych

Grafikę na taśmę przygotuj jako powtarzalny moduł. Dostępne długości cylindrów to 180, 220, 251, 314, 340, 391, 402, 439 i 511 mm. Formaty plików, które można użyć w projekcie to 188 x 50 mm, 220 x 50 mm, 251 x 50 mm, 314 x 50 mm, 340 x 48 mm, 391 x 48 mm, 402 x 50 mm, 439 x 48 mm, 511 x 48 mm.

W przypadku taśm papierowych istnieją ograniczenia jeśli chodzi o zastosowanie kolorów Pantone. Dostępne kolory wskazane są w instrukcji do druku. Przy zastosowaniu kleju solvent dostępna jest ograniczona paleta 14 kolorów, natomiast przy kleju hot melt wyłaczone są tylko kolory z oznaczeniem 2X i kolory fluorescencyjne. Sprawdź je zanim prześlesz nam swój projekt.