plakaty jednostronne druk online

plakaty jednostronne

plakaty jednostronne druk online 1
plakaty jednostronne druk online 2

Plakaty jednostronne - Druk od 1 szt.

  • Wiele rodzajów papieru (w tym offset 90g-240g, kreda mat/połysk 130-250 g, kreda mat 350 g i blueback 115 g
  • Uszlachetnienie (od 170 g, tylko niektóre formaty) – folia (mat, połysk) lub lakier UV
  • Różne wzory w ramach 1 zamówienia

Plakat to jeden z najskuteczniejszych nośników reklamowych. Nadaje się do powieszenia, przyklejenia lub umieszczenia w witrynie. Plakaty drukujemy w offsetowej jakości – zarówno duże, jak i małe nakłady, a dobra relacja plakat - cena pozwala na zamówienie nawet niewielkiego nakładu, bez obawy o koszt. Pamiętaj, że możesz wybrać różną liczbę wzorów w ramach jednego zamówienia.

Plakat - jedna z najpopularniejszych form reklamy

Plakaty wciąż stanowią jeden z najchętniej wybieranych przez klientów drukowanych materiałów reklamowych, ponieważ spotykają się często z pozytywnym odbiorem klientów. Interesujący projekt potrafi zatrzymać przechodnia i skupić jego uwagę, a odpowiednio duży format będzie gwarantować widoczność plakatu nawet z odległego miejsca. To, co również przemawia na korzyść plakatu jednostronnego, to cena - ten materiał reklamowy z pewnością nie zrujnuje firmowego budżetu!

Plakat – produkt z charakterem… reklamowym

Plakat jednostronny drukujemy w 13 formatach – od A3 przez szarfy aż do XXL (1090 x 1530 mm). Zależnie od formatu i gramatury, niektóre plakaty możemy uszlachetnić folią (połysk/mat) lub lakierem UV. Wydruk realizujemy zarówno na papierze offsetowym, jak i blueback czy kredowym (aż do 350 g).

Plakaty pakujemy na płasko w wytrzymałe kartony z tektury falistej.