koperty kurierskie druk online

koperty kurierskie

Nowość! Dostępne w trzech formatach, na dwóch kartonach - białym i Krafcie.

koperty kurierskie druk online 1
koperty kurierskie druk online 2

Nowość! Dostępne w trzech formatach, na dwóch kartonach - białym i Krafcie.

Koperty kurierskie z nadrukiem - już od 10 sztuk

  • 3 formaty do wyboru: B5 (250 x 175 mm), B4 (350 x 250 mm), B4+ (380 x 280 mm)
  • Dostępne surowce: Kraft 250g, karton GD2 280g (z szarym spodem)
  • Zadruk: dla Kraftu 4/0, 5/0, 1/0 biały, 1/0 czarny, dla kartonu GD2 4/0
  • 2 opcje zaklejania kopert: taśma samoprzylepna (do wysyłki) + pasek otwierający lub dwie taśmy samoprzylepne (do wysyłki i do zwrotu) + pasek otwierający
  • Wszystkie oferowane formaty zamykane są po długim boku

Koperty kurierskie w 3 formatach - wysyłaj tak, jak lubisz!

Często wysyłasz dokumenty, drobne przedmioty, a może prowadzisz firmę kurierską? Jeśli tak, ten produkt z pewnością przypadnie Ci do gustu. W ofercie drukomat.pl znajdziesz teraz koperty kurierskie w 3 popularnych formatach oraz możliwością zadruku. Do wyboru masz format B5, B4 oraz B4+. Koperty wykonujemy z papieru Kraft (250g) oraz kartonu GD2 (280g).

Koperty tekturowe kurierskie z wygodnym zamknięciem

Koperty transportowe tekturowe z nadrukiem posiadają wygodne i bezpieczne zamknięcie, które chroni przesyłkę w trakcie transportu i skutecznie zabezpiecza zawartość. Do wyboru masz dwie opcje: jeden pasek taśmy samoprzylepnej oraz pasek otwierający (koperta do jednokrotnego użycia) oraz opcję z dwoma paskami taśmy klejącej i paskiem otwierającym (dzięki temu kopertę można po otwarciu ponownie bezpiecznie zamknąć i odesłać). Niezależnie od wybranego surowca, zamykanie koperty zawsze znajduje się na jej dłuższym boku.

Wybierz koperty kurierskie z nadrukiem i pokaż się z najlepszej strony!

Zwykła koperta do nadawania przesyłek potrafi być ciekawym narzędziem, które możesz wykorzystać jako element promocji, reklamy oraz nośnik brandingu. Do wyboru masz - w zależności od wybranego surowca - zadruk 4/0, 5/0, 1/0 biały, 1/0 czarny. Możliwości jest naprawdę sporo! Drukując na naturalnym krafcie możesz również wybrać biały poddruk, aby jeszcze lepiej wyeksponować element graficzny, który ma się znaleźć na kopercie. Na białym kartonie doskonale sprawdzi się druk 4/0, a wykorzystanie pełnej gamy kolorystycznej CMYK pozwoli Ci stworzyć interesujący i przyciągający oko projekt, który nie umknie uwadze odbiorcy.

Szukasz nietypowego rozwiązania lub innego formatu kopert? Napisz do nas! Realizujemy również zamówienia spoza standardowej oferty drukomat.pl.