koperty druk online

koperty

Oferujemy koperty białe, białe z okienkiem, Premium Olin White i Cream, koperty brązowe i szare recyklingowe. Dostępne są również koperty ozdobne aż w 44-ech kolorach - informacja pod cennikiem.

koperty druk online 1
koperty druk online 2

Oferujemy koperty białe, białe z okienkiem, Premium Olin White i Cream, koperty brązowe i szare recyklingowe. Dostępne są również koperty ozdobne aż w 44-ech kolorach - informacja pod cennikiem.

Koperty - Już od 100 szt.

 • 9 wariantów formatów (pion, poziom i 2 formaty kwadratowe)
 • Papier offsetowy od 70 do 100 g dla kopert tradycyjnych białych
 • Papier Olin 120 g - w dwóch kolorach: Regular Absolute White i Regular Cream dla kopert premium
 • Papier brązowy 90 g
 • Papier recyklingowy szary od 75 do 100 g
 • Wersja z okienkiem lub bez dla kopert białych (niedostępne w formacie K4 i K45)
 • Linia Premium Olin 120 g oraz koperty brązowe i recyklingowe nie występują w wersji z okienkiem
 • Zadruk 4/0 (w standardzie do 50% powierzchni)
 • Odrywany pasek klejowy (po krótkim lub długim boku) za wyjątkiem koperty recyklingowej szarej w formacie C6 , która jest samoklejąca
 • Koperty posiadają wewnętrzny zadruk maskujący, który jest niedostępny w formacie K45, w kopertach Premium Olin, kopertach brązowych i recyklingowych
 • Realizujemy nakłady od 100 – 50 000 sztuk - w zależności od typu koperty

Koperty z zadrukiem, zwłaszcza w komplecie z papierem firmowym – uzupełnią identyfikację wizualną firmy. Koperty to najlepsza oprawa korespondencji firmowej, zaproszeń lub wysyłek marketingowych. Na specjalne okazje proponujemy koperty premium Olin 120 g oraz koperty standardowe do codziennej korespondencji. Do wyboru masz koperty klasyczne albo z okienkiem. Okienko dostępne jest w kopertach standardowych. Zastanawiasz się, jak dobrać format koperty? Nic prostszego – arkusz A4 pasuje do koperty C4, arkusz C6 do koperty A6, a do koperty K45 możesz włożyć kwadratowy katalog w formacie 120 x 120 mm.

Zdradź zawartość listu – już na kopercie

Koperty tradycyjne drukujemy na papierze offsetowym od 70 do 100 g (zależnie od formatu). Koperty premium wykonane są z papieru Olin 120 g i występują w dwóch kolorach: Regular Absolute White oraz Regular Cream. Koperty brązowe wykonane są na papierze 90 g a recyklingowe szare w zależności od formatu wykonane są z papieru 75 g, 80 g i 100 g. Wszystkie koperty są samoklejące z zamknięciem z odrywanym paskiem (po krótkim lub długim boku). Dzięki wewnętrznemu nadrukowi maskującemu treść będzie dodatkowo zabezpieczona. Na kopercie możesz umieścić nie tylko logo i claim, ale np. intrygujące hasło lub grafikę. Swoją kreatywnością możesz wypełnić aż 50% awersu – i to w najwyższej jakości druku! Jeśli chcesz zadrukować większą powierzchnię lub obie strony koperty – prześlij nam Twoje oczekiwania, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę. Możemy również wycenić dla Ciebie większe nakłady niż oferujemy w standardzie.