katalogi szyte druk online

katalogi szyte

katalogi szyte druk online 1
katalogi szyte druk online 2

Druk katalogów szytych - Już od 5 szt.

  • Zszywki płaskie lub oczkowe
  • Objętość od 4 + 4 do 4 + 56 stron
  • 8 formatów (pion, poziom, DL, kwadrat)
  • 12 rodzajów podłoża (od 90 do 350 g)
  • Zadruk okładki 4/4
  • Zadruk wnętrza – 4/4 lub 1/1 (czarny)
  • Uszlachetnienie okładki 1/0 – folia (mat, połysk, soft touch); folia (mat, soft touch) + lakier UV wybiórczy

Katalog szyty pozwoli Ci efektownie zaprezentować i spiąć projekt – zszywkami płaskimi lub oczkowymi. Możesz zamówić katalog, mający od 4 do 56 stron + okładka – a my wydrukujemy go w pełnym kolorze (okładka i wnętrze – 4/4). Możesz też wybrać kolorową okładkę (4/4) i czarny druk wnętrza (1/1). Czy wiesz, że dzięki nowoczesnej linii produkcyjnej w naszej drukarni, w jeden dzień możemy wydrukować około 320 000 katalogów?

Katalogi - skuteczny sposób na promocję

Katalogi są jednym z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych drukowanych materiałów reklamowych. Ta forma promocji firm i marek - istniejąca już od 1648 roku, przetrwała próbę czasu i nie wydaje się, by miało się to prędko zmienić. Katalogi to nie tylko narzędzie do prezentacji oferty – są również fantastycznym kanałem komunikacji z odbiorcą i miejscem, w którym możesz opowiedzieć historię swojej marki, dać się poznać i zaprezentować wyznawane wartości.

Szyte katalogi reklamowe – pokażą Cię z najlepszej strony

Katalogi w oprawie zeszytowej dają Ci niemal nieskończenie wiele możliwości w zakresie treści promujących Twoją firmę lub markę. Odpowiedz z ich pomocą historię Twojej firmy, zaprezentuj pełen zakres produktów lub usług w swojej ofercie albo wyselekcjonuj te, które uznasz za najistotniejsze. Ta forma reklamy daje również olbrzymie możliwości w kwestii niestandardowych rozwiązań. Przykład? Wyobraź sobie tekst, który ma być urozmaicony wysokiej jakości zdjęciami i grafikami, uszlachetnienia, podkreślające wybrane aspekty i detale oraz niestandardowe podłoża o różnej gramaturze, wchodzące w fizyczną interakcję z użytkownikiem i angażujące zmysł dotyku. Jeśli na Twoją wyobraźnię ten opis zadziałał, pomyśl o tym, jakie wrażenie zrobi taki katalog na Twoich odbiorcach!

Jak drukujemy katalogi w drukarni Drukomat?

Katalogi w oprawie zeszytowej w drukarni Drukomat powstają w technologii cyfrowej oraz offsetowej, a surowiec, jaki jest wykorzystywany do produkcji katalogów to najczęściej papier kredowy (w macie lub połysku) lub offsetowy. Do wyboru masz druk na podłożach o gramaturze od 90 do 350 g. Możesz liczyć na dokładne odwzorowanie barw i imponujące wykończenie – od pierwszej do ostatniej strony. Co jeszcze? Jednostronna folia w połysku lub macie oraz detale podkreślone lakierem UV (nanoszonym na folię mat lub soft touch) będą wisienką na torcie oryginalnego projektu. Zajrzyj do artykułu na naszym blogu i dowiedz się jak druk katalogów może pomóc Ci w działaniach marketingowych. https://www.drukomat.pl/blog/katalogi-skuteczny-pomysl-na-promocje/ Katalogi szyte pakujemy w wytrzymałe kartony z tektury falistej.