clipboardy zamykane druk online

clipboardy zamykane

clipboardy zamykane druk online 1
clipboardy zamykane druk online 2

Teczka na dokumenty z klipsem już od 1 szt.

  • Format A4
  • Zadruk 4/0 (oklejki) lub 4/4 (oklejki i wyklejki)
  • Uszlachetnienie – folia (połysk, mat, soft touch); folia (mat, soft touch) + lakier UV wybiórczy (oklejka)
  • Wyposażenie dodatkowe – metalowy uchwyt na długopis, trójkątna kieszonka
  • Kreda połysk 170 g, tektura o grubości 1,9 mm

Zamykany clipboard ułatwi tworzenie i przechowywanie notatek i dokumentów. Teczka z klipsem to także praktyczny nośnik reklamowy — niezastąpiony na szkoleniach, prezentacjach lub w siedzibie firmy. Teczka z klipem doskonale się sprawdza np. w czasie podróży, konferencji lub spotkań z klientem. Poręczny klip zepnie nawet spory plik kartek, a eleganckie zamknięcie, zabezpieczy je przed zniszczeniem. Dzięki doskonałej jakości druku i możliwości wyboru aż 4 rodzajów uszlachetnień – możesz zrealizować nawet bardzo kreatywny projekt. Zamów firmową teczkę na dokumenty z klipsem i zwiększ rozpoznawalność danej marki — naturalnie.

Teczka z klipsem – podstawa udanych notatek

Do zamykanej podkładki z klipsem możemy dodać trójkątną kieszonkę (do przechowywania np. ulotek lub wizytówek) oraz metalowy uchwyt na długopis (by mieć go zawsze pod ręką). Firmowa teczka z klipsem doskonale łączy funkcję praktyczną z reklamową — przydaje się pracownikom i klientom, naturalnie oswajając ich z daną marką. Sztywna obudowa chroni wnętrze i pozwala na wygodne notowanie i podpisywanie dokumentów — także w podróży. Klips zabezpiecza przed wypadnięciem kartek, a uchwyt na długopis zmniejszy ryzyko jego zgubienia. Teczka z kieszonką pozwoli mieć wizytówkę zawsze pod ręką.

Teczkę na dokumenty możemy zadrukować w pełnym kolorze i pokryć wybranym uszlachetnieniem. Aby podkreślić intensywność kolorów – wybierz błyszczącą folię, aby je stonować, zastosuj folią matową. Decydując się na folię soft touch, nadasz całości aksamitną fakturę. Chcesz podkreślić wybrane elementy projektu i uzyskać przestrzenny efekt? Może Ci się spodobać clipboard z uszlachetnieniem w postaci miejscowego błyszczącego lakieru. Dzięki lakierowi wybiórczemu UV (nanoszonemu na folię matową lub soft touch), podkreślisz i wyeksponujesz detale — np. napisy, logo lub inny, dowolnie wybrany element.

Teczka na dokumenty z klipsem — drukuj w kolorze

Teczka z klipem A4 będzie pasować do rozmiarów większości dokumentów i notatek. Dzięki mocnemu klipsowi i zamknięciu — zabezpieczy je przed zgubieniem, zniszczeniem lub pognieceniem. Teczka z klipsem jest sztywna, dzięki czemu będzie elegancką oprawą materiałów szkoleniowych, agendy lub oferty. Sztywna teczka z klipsem znacznie ułatwia notowanie — na szkoleniach, spotkaniach, warsztatach lub wyjazdach służbowych. Sztywna teczka na dokumenty ułatwi pracę handlowcom, dostawcom i konsultantom.

Clipboard firmowy przydaje się także jako podkładka do wypełniania ankiet i zgód — np. w gabinetach lekarskich lub kosmetycznych. Firmowa teczka z klipsem jest chętnie zamawiana także dla kancelarii, firm dostawczych i spedycyjnych. Zamykana teczka reklamowa z zadrukiem przyda się tym, którzy chcą budować i umacniać pozytywny wizerunek firmy. Zamawiają ją ci, którym zależy na budowaniu wizerunku profesjonalnej firmy, dbającej o każdy element.

Zamykana teczka reklamowa z klipsem — dobry druk to podstawa

Firmowe teczki z klipsem warto zamówić na targi, prelekcje, konferencje prasowe, targi lub warsztaty. Dzięki możliwości kolorowego druku możesz stworzyć teczkę, która będzie nie tylko praktyczna, ale także efektowna. Nadrukuj na niej dowolny wzór, opis lub logo i stwórz materiał, który będzie Twoją najlepszą reklamą. Ta sztywna, zamykana teczka może być pokryta kolorami firmowymi, logotypem, a także dowolnym tekstem lub obrazem. Dzięki możliwości pokrycia teczki dodatkową folią — nadasz jej szlachetny mat, połysk lub aksamitną strukturę. Aby uwypuklić szczegóły, wybierz punktowy lakier wybiórczy UV.

Drukując zamykaną teczkę firmową, zyskujesz nośnik reklamowy, który będzie podróżował razem z Twoimi pracownikami lub klientami. Zamykana teczka z podkładką pozwoli wygodnie notować i uzupełniać dokumenty — także w podróży. Sztywna teczka firmowa ułatwi pracę pracownikom terenowym. Teczka — podkładka jest niezastąpiona na spotkaniach z klientem, a także w biurach, urzędach, bankach i wielu, wielu innych.