banery dwustronne druk online

Banery reklamowe - dwustronne

Maksymalny format banera dwustronnego jaki możesz zamówić to 1000 x 300 cm

banery dwustronne druk online 1
banery dwustronne druk online 2

Maksymalny format banera dwustronnego jaki możesz zamówić to 1000 x 300 cm

Banery dwustronne już od 1 szt.

  • 5 formatów lub format własny do 1000 x 300 cm
  • Możliwe wykończenie – zgrzewanie, oczkowanie (średnio co 50 cm)
  • Materiał baner blockout mat 650 g

Baner dwustronny pomieści nawet wielkoformatową kreatywność – i to na obu stronach. Baner reklamowy blockout sprawdzi się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków – na długo zachowując pierwotną formę i intensywność kolorów. Pamiętaj, że możemy go również zgrzać i oczkować co ok. 50 cm, choć do dyspozycji masz także opcję bez wykończenia.

Wybierz baner i daj się zobaczyć

Baner blockout to rozwiązanie reklamowe, które pozwala na dotarcie do szerokiego grona klientów w krótkim czasie. Jest wytrzymały, odporny na zmienne warunki atmosferyczne, a druk jest trwały. To wszystko sprawia, że baner blockout jest mocny i będzie pracował na wizerunek marki dłużej niż niektóre materiały reklamowe.

Baner blockout – najlepsza reklama wielkoformatowa w wersji dwustronnej

Baner dwustronny wykonujemy na solidnym podłożu blockout 650 g, które zapewnia doskonałą jakość kolorów na obu stronach. Możesz wybrać jeden z 5 popularnych formatów lub zamówić własny do 1000 x 300 cm. Baner dwustronny wyeksponuje Twoje pomysły – z obu stron i bez obaw o prześwity lub niewyraźny efekt. Wybierz baner dwustronny i daj się poznać z najlepszej strony.

Banery pakujemy w wytrzymałe kartony z tektury falistej.