arkusz plano

1

Określ parametry

Parametry do wyboru:

i

Opis produktu

Arkusz plano
Arkusz plano to zadrukowany jedno lub dwustronnie arkusz papieru, na którym dowolnie rozłożysz wiele projektów i wiele pomysłów...


Arkusz plano

Arkusz plano to zadrukowany jedno lub dwustronnie arkusz papieru, na którym dowolnie rozłożysz wiele projektów i wiele pomysłów. Po wydrukowaniu możesz we własnym zakresie poddać go procesom introligatorskim, takim jak: krojenie, sztancowanie, falcowanie czy perforacja.

Arkusz plano wykorzystywany jest w wielu dziedzinach i dla różnych produktów, dlatego oferujemy szeroki wybór gramatur: papier offset 90 g, kreda 100, 130, 150, 170, 250, 300, 350 g oraz 3 formaty: A1+, B1, i XXL (1120x1580 mm). Arkusze drukujemy również na papierach ozdobnych w formacie A3. W naszej ofercie znajdziesz aż 15 rodzajów papierów: metalizowane, satynowane, z fakturą, barwione w masie oraz syntetyczne. Na czterech papierach kolorowych (granatowym, czerwonym, czarnym i szarobrązowym) wykonujemy również biały nadruk. 

Zaplanuj i już!

Pakowanie
Arkusze plano, w zależności od nakładu, pakujemy na płasko w wytrzymałe kartony z tektury falistej lub bezpośrednio na palecie, którą odpowiednio zabezpieczamy na czas transportu.

więcej
2

Wybierz tryb produkcji i nakład

3

Zamów wybrany produkt