arkusze plano druk online

arkusze plano

arkusze plano druk online 1
arkusze plano druk online 2

Arkusze plano - już od 10 szt..

  • 5 formatów (A2, A1+, B2, B1, XXL)
  • do wyboru karton GC1, papier offsetowy, kredowy mat i połysk, o gramaturach od 90 do 350 g
  • Możliwość białego nadruku na ciemnych podłożach
  • Zadruk 4/0, 4/4, 1/1 (biały/biały), 1/0 (biały/0), 5/5 (4+ biały/4 + biały), 5/0 (4 + biały/0), 1/1 (czarny/czarny), 1/0 (czarny/0)
  • Uszlachetnienie – lakier dyspersyjny; folia mat, folia połysk

Arkusz plano jest cały Twój – możesz na nim rozplanować wiele projektów – drukowanych jedno- lub dwustronnie. Szeroki wybór papierów w tym podłoża ozdobne, krafty i offsetowe.

Co to jest arkusz plano?

Arkusz plano to nieskładany arkusz papieru, na którym możesz rozplanować różne wydruki. Do dyspozycji masz 4 formaty dwustronicowego arkusza papieru, na którym zmieszczą się projekty takich materiałów jak plakaty czy ulotki. Arkusz zostanie wykonany według zaplanowanego przez Ciebie projektu i w takiej formie - niepocięty - dostarczony pod wskazany przez Ciebie adres.

Arkusz Plano – zaplanuj to po swojemu

Na dekoracyjnych podłożach w formacie B2 możemy wykonać także biały nadruk. Arkusz plano daje możliwość ekonomicznego wydruku nawet najbardziej wymagających projektów. Wydruki w formacie B1 oraz XXL możemy dodatkowo pokryć lakierem dyspersyjnym lub matową albo błyszczącą folią.

Arkusze plano, w zależności od nakładu, pakujemy na płasko w wytrzymałe kartony z tektury falistej lub bezpośrednio na palecie, którą odpowiednio zabezpieczamy na czas transportu.