przyłbica ochronna MOONROO COVER premium Black&White druk online

przyłbica ochronna MOONROO COVER premium Black&White

Zamówienia złożone i opłacone do godz. 16.00 w dni robocze wysyłamy jeszcze tego samego dnia.

przyłbica ochronna MOONROO COVER premium Black&White druk online 1
przyłbica ochronna MOONROO COVER premium Black&White druk online 2

Zamówienia złożone i opłacone do godz. 16.00 w dni robocze wysyłamy jeszcze tego samego dnia.

Przyłbice MOONROO spełniają wymagania normy PN-EN 166:2005 i są zgodne z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016 r w sprawie środków ochrony indywidualnej oraz uchylenia dyrektywy Rady 89/686/EWG. Ponadto posiadają pozytywną opinię Centralnego Instytutu Ochrony Pracy. Zgodnie z wytycznymi Ministra Zdrowia, w celu zasłaniania nosa i ust przyłbica może być stosowana zamiennie z maseczką.

Już od 1 sztuki

Przyłbica ochronna MOONROO COVER premium została wyprodukowana w Polsce, według konceptu szwajcarskiego biura projektowego. Szyba przyłbicy MOONROO wykonana jest z mocnego i trwałego materiału PET, zapewniającego doskonałą przezroczystość i tworzącego optymalne pole widzenia.

Szwajcarska pracownia projektowa przygotowała model przyłbicy ochronnej MOONROO COVER premium, wyposażając ją w specjalne zapięcie, poprawiające komfort użytkowania oraz w wymienną szybę ochronną, dzięki czemu, przyłbicę można dowolnie regulować, dostosowując ją do własnych preferencji.

Przyłbica ochronna MOONROO COVER premium to profesjonalna ochrona Twojej twarzy podczas pracy! Zapewnia ostre i wyraźne pole widzenia w każdych warunkach! Tylko oryginalne Przyłbice Ochronne MOONROO COVER premium posiadają designerskie wzory na elementach mocujących. Przygotowaliśmy 22 wzory. Wybierz jeden z nich dla siebie. Możesz je zamówić wybierając odpowiedni produkt z naszej oferty.

Kliknij tu, wybierz wzór nadruku i wskaż go w zamówieniu

Personalizujemy. To ty decydujesz. Możesz zamówić naszą przyłbicę z dowolnym wzorem. Umieść na niej swoje logo, zaprojektuj grafikę, która współgra z Twoją komunikacją wizualną. Jeśli chcesz zamówić przyłbicę z własnym nadrukiem w ilościach większych niż dostępne w naszym sklepie – skontaktuj się z nami.

Przyłbica ochronna MOONROO COVER premium posiada wymienną szybę ochronną, co znacznie wydłuża się jej czas użytkowania. Wysokiej jakości szyba zapewnia długotrwałą przejrzystość i wysoki komfort pracy. Przyłbice MOONROO doskonale sprawdzą się w punktach usługowych (salon fryzjerski lub kosmetyczny), jak też w przestrzeniach handlowych (sklepy, galerie handlowe, salony obuwia, butiki odzieżowe, księgarnie, punkty obsługi klientów).

Specyfikacja produktu:

 • Przyłbica ochronna z folii PET 0,7 mm to skuteczna ochrona przed chorobami przenoszonymi drogą kropelkową
 • Wymiar przyłbicy: 380 x 250 mm
 • Szybka wykonana z PET 0,7 mm, zabezpieczona do transportu dwustronnie folią
 • Opaska PVC twarde 2 mm
 • Opaska okalająca głowę zabezpieczona piankowym, przyjaznym dla ciała materiałem
 • Wygodne dopasowanie do kształtu głowy za pomocą rozciągliwych gumek
 • Śruby mocujące szybkę pozwalają na jej swobodne podnoszenie i opuszczanie
 • Łatwe zapięcie z tyłu głowy
 • Waga: 0,2 kg
 • Dołączona instrukcja obsługi składania
 • Szwajcarska konstrukcja, polskie wykonanie
 • Przyłbica ochronna MOONROO COVER premium to profesjonalne narzędzie ochronne. Jest w pełni regulowana, umożliwia dopasowanie do każdego obwodu głowy. Miękka gąbka wewnątrz opaski zwiększa komfort pracy, a wygodne zapięcie znacznie zwiększa komfort użytkowania. Odchylanie szyby ochronnej przyłbicy umożliwiają dwa wygodne pokrętła.

  Przyłbica ochronna została wykonana z materiału PET o grubość 0,7 mm. Szyba ochronna przyłbicy jest w pełni przezroczysta. Zapewnia ostre i wyraźne pole widzenia w każdych warunkach pracowniczych. W trakcie procesu produkcji oraz dostawy zabezpieczona jest specjalną folią ochronną, którą należy usunąć przed rozpoczęciem użytkowania.

  WAŻNE - Przyłbicy nie należy używać, gdy uległa uszkodzeniu mechanicznemu, np. pęknięciu szyby, zarysowaniu lub uszkodzone zostały elementy mocowania przyłbicy.

  Przyłbica ochronna MOONROO COVER premium przystosowana jest do wielokrotnego użytku. Lekka i jednocześnie trwała konstrukcja zapewnia komfortową pracę przez cały dzień. Przyłbica to skuteczna ochrona twarzy, nosa i ust, pozwalająca na zminimalizowanie ryzyka zakażenia w kontakcie z osobami trzecimi. Noszenie przyłbicy ogranicza również kontakt zanieczyszczonych dłoni z błoną śluzową oczu, nosa i ust.

  Przyłbica ochronna MOONROO posiada zaokrąglony dół, który zwiększa komfort i bezpieczeństwo pracy. Przemyślana konstrukcja pozwala na swobodne założenie okularów korekcyjnych lub ochronnych. Model przyłbicy został opracowany we współpracy ze szwajcarskim biurem projektowym. Natomiast cały proces produkcyjny został ulokowany w Polsce. Produkt wykonany z wysokiej jakości materiałów jest odporny na dezynfekcję środkami zawierającymi alkohol. Przyłbica ochronna to również produkt dla osób pracujących w sektorze medycznym, farmaceutycznym, budowlanym i chemicznym, gdzie kontakt z substancjami drażniącymi oczy jest szczególnie dotkliwy. Swoje zastosowanie przyłbice znajdą również w sektorze obsługi klienta, spożywczym lub na stacjach benzynowych.