przyłbica ochronna MOONROO COVER premium druk online

przyłbica ochronna MOONROO COVER premium

Model przyłbicy MOONROO stworzony został przez szwajcarskie biuro projektowe. Szyba przyłbicy zapewnia największą, krystaliczną przejrzystość.

przyłbica ochronna MOONROO COVER premium druk online 1
przyłbica ochronna MOONROO COVER premium druk online 2

Model przyłbicy MOONROO stworzony został przez szwajcarskie biuro projektowe. Szyba przyłbicy zapewnia największą, krystaliczną przejrzystość.

Przyłbice MOONROO spełniają wymagania normy PN-EN 166:2005 i są zgodne z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016 r w sprawie środków ochrony indywidualnej oraz uchylenia dyrektywy Rady 89/686/EWG. Ponadto posiadają pozytywną opinię Centralnego Instytutu Ochrony Pracy. Zgodnie z wytycznymi Ministra Zdrowia, w celu zasłaniania nosa i ust przyłbica może być stosowana zamiennie z maseczką.

Już od 1 sztuki

Przyłbica ochronna MOONROO COVER premium została wyprodukowana w Polsce, według konceptu szwajcarskiego biura projektowego. Szyba przyłbicy MOONROO wykonana jest z mocnego i trwałego materiału PET, zapewniającego doskonałą przezroczystość i tworzącego optymalne pole widzenia.

Szwajcarska pracownia projektowa przygotowała model przyłbicy ochronnej MOONROO COVER premium, wyposażając ją w specjalne zapięcie, poprawiające komfort użytkowania oraz w wymienną szybę ochronną, dzięki czemu, przyłbicę można dowolnie regulować, dostosowując ją do własnych preferencji.

Przyłbica ochronna MOONROO COVER premium to profesjonalna ochrona Twojej twarzy podczas pracy! Zapewnia ostre i wyraźne pole widzenia w każdych warunkach! Tylko oryginalne Przyłbice Ochronne MOONROO COVER premium posiadają designerskie wzory na elementach mocujących. Przygotowaliśmy 22 wzory. Wybierz jeden z nich dla siebie.

Kliknij tu, wybierz wzór nadruku i wskaż go w zamówieniu

Personalizujemy. To ty decydujesz. Możesz zamówić naszą przyłbicę z dowolnym wzorem. Umieść na niej swoje logo, zaprojektuj grafikę, która współgra z Twoją komunikacją wizualną. Jeśli chcesz zamówić przyłbicę z własnym nadrukiem w ilościach większych niż dostępne w naszym sklepie – skontaktuj się z nami.

Przyłbica ochronna MOONROO COVER premium posiada wymienną szybę ochronną, co znacznie wydłuża się jej czas użytkowania. Wysokiej jakości szyba zapewnia długotrwałą przejrzystość i wysoki komfort pracy. Przyłbice MOONROO doskonale sprawdzą się w punktach usługowych (salon fryzjerski lub kosmetyczny), jak też w przestrzeniach handlowych (sklepy, galerie handlowe, salony obuwia, butiki odzieżowe, księgarnie, punkty obsługi klientów).

Specyfikacja produktu:

 • Przyłbica ochronna z folii PET 0,7 mm to skuteczna ochrona przed chorobami przenoszonymi drogą kropelkową
 • Wymiar przyłbicy: 380 x 250 mm
 • Szybka wykonana z PET 0,7 mm, zabezpieczona do transportu dwustronnie folią
 • Opaska PVC twarde 2 mm
 • Opaska okalająca głowę zabezpieczona piankowym, przyjaznym dla ciała materiałem
 • Wygodne dopasowanie do kształtu głowy za pomocą rozciągliwych gumek
 • Śruby mocujące szybkę pozwalają na jej swobodne podnoszenie i opuszczanie
 • Łatwe zapięcie z tyłu głowy
 • Waga: 0,2 kg
 • Dołączona instrukcja obsługi składania
 • Szwajcarska konstrukcja, polskie wykonanie
 • Przyłbica ochronna MOONROO COVER premium to profesjonalne narzędzie ochronne. Jest w pełni regulowana, umożliwia dopasowanie do każdego obwodu głowy. Miękka gąbka wewnątrz opaski zwiększa komfort pracy, a wygodne zapięcie znacznie zwiększa komfort użytkowania. Odchylanie szyby ochronnej przyłbicy umożliwiają dwa wygodne pokrętła.

  Przyłbica ochronna została wykonana z materiału PET o grubość 0,7 mm. Szyba ochronna przyłbicy jest w pełni przezroczysta. Zapewnia ostre i wyraźne pole widzenia w każdych warunkach pracowniczych. W trakcie procesu produkcji oraz dostawy zabezpieczona jest specjalną folią ochronną, którą należy usunąć przed rozpoczęciem użytkowania.

  WAŻNE - Przyłbicy nie należy używać, gdy uległa uszkodzeniu mechanicznemu, np. pęknięciu szyby, zarysowaniu lub uszkodzone zostały elementy mocowania przyłbicy.

  Przyłbica ochronna MOONROO COVER premium przystosowana jest do wielokrotnego użytku. Lekka i jednocześnie trwała konstrukcja zapewnia komfortową pracę przez cały dzień. Przyłbica to skuteczna ochrona twarzy, nosa i ust, pozwalająca na zminimalizowanie ryzyka zakażenia w kontakcie z osobami trzecimi. Noszenie przyłbicy ogranicza również kontakt zanieczyszczonych dłoni z błoną śluzową oczu, nosa i ust.

  Przyłbica ochronna MOONROO posiada zaokrąglony dół, który zwiększa komfort i bezpieczeństwo pracy. Przemyślana konstrukcja pozwala na swobodne założenie okularów korekcyjnych lub ochronnych. Model przyłbicy został opracowany we współpracy ze szwajcarskim biurem projektowym. Natomiast cały proces produkcyjny został ulokowany w Polsce. Produkt wykonany z wysokiej jakości materiałów jest odporny na dezynfekcję środkami zawierającymi alkohol. Przyłbica ochronna to również produkt dla osób pracujących w sektorze medycznym, farmaceutycznym, budowlanym i chemicznym, gdzie kontakt z substancjami drażniącymi oczy jest szczególnie dotkliwy. Swoje zastosowanie przyłbice znajdą również w sektorze obsługi klienta, spożywczym lub na stacjach benzynowych.