płyty z polipropylenu kanalikowego druk online

płyty z polipropylenu kanalikowego

płyty z polipropylenu kanalikowego druk online 1
płyty z polipropylenu kanalikowego druk online 2

Płyty z polipropylenu kanalikowego - Już od 1 sztuki

  • 6 wymiarów lub własny (do 1000 x 2000 mm)
  • Materiał – polipropylen kanalikowy
  • Możliwość dziurkowania i frezowania do dowolnego kształtu
  • grubości do wyboru – 3 lub 5 mm
  • Zadruk 4/0 lub 4/4
  • Do zastosowania wewnętrznego i zewnętrznego z krótkotrwałą ekspozycją

Płyta z polipropylenu kanalikowego to połączenie lekkości tektury falistej z trwałością tworzywa sztucznego. Kanalikową płytę polipropylenową możemy dowolnie zadrukować i wyciąć do wybranego kształtu. Sprawdzi się jako lekka i tania tablica reklamowa, opakowanie lub przestrzenna dekoracja – wewnętrzna albo zewnętrzna. Płyta PP jest odporna na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne, będąc przy tym lekka i podatna na obróbkę. Ekspozycja zewnętrzna może być krótkotrwała i uzależniona jest od warunków atmosferycznych.

Lekka płyta reklamowa – do zadruku, gotowa, start!

Płyta z kartonoplastu to wszechstronny materiał, który znajduje wiele zastosowań. Została wykonana z polipropylenu kanalikowego poddanego procesowi ekstruzji (wytłaczania). W efekcie otrzymujemy płytę o strukturze tektury falistej, ale ze znacznie większą trwałością, odpornością na wilgoć i uszkodzenia. Reklama na płycie polipropylenowej pozwala uzyskać imponujący efekt w lekkiej i ekonomicznej formie.

Jeśli planujesz zaginać zamówione grafiki, skontaktuj się z nami, abyśmy we właściwy sposób ustawili kierunek kanalików względem Twojej grafiki.