notesy spiralowane MultiLoft druk online

notesy spiralowane MultiLoft

notesy spiralowane MultiLoft druk online 1
notesy spiralowane MultiLoft druk online 2

Notesy spiralowane Multiloft - już od 50 szt.

  • Papier zewnętrzny to MultiLoft Opaque 810 g (kolor biały śnieżny gładki), wnętrze – offset 80 g
  • 9 kolorów wypełnienia (papier barwiony w masie) – ecru, żółty, pomarańczowy, różowy, fioletowy, turkusowy, zielony pastelowy, zielony, czarny
  • Zadruk 4/0 i 4/4
  • 3 formaty: A6, A5, DL
  • 50 lub 100 kart plus okładka (2 + 50 lub 2 + 100)
  • Spirala po krótkim lub długim boku
  • 4 kolory spirali – biała, czarna, złota, srebrna
  • Narożniki – prostokątne

Poznaj wyjątkowe notesy Multiloft! To połączenie uniwersalności notatnika z trwałą okładką z trzykrotnie kaszerowanego papieru. Notesy spiralowane stanowią jeden z popularniejszych gadżetów reklamowych rozdawanych klientom na eventach, czy konferencjach. To przemyślany dodatek do gift packów, który jest wygodny w użyciu, a jego niewielki format sprawia, że zmieści się w każdej torbie. Szybki dostęp do notatek i możliwość łatwego wyrywania kartek to jedne z największych zalet notesów spiralowanych. Zadbaj o większą trwałość notesu, dzięki okładce Multiloft, która zabezpieczy kartki z zapiskami, a dodatkowo będzie się unikalnie prezentować.

Czym jest okładka Multiloft?

To nowatorska konstrukcja, która składa się z trzech warstw papieru – białych, wierzchnich warstw do zadruku (MultiLoft Opaque 810 g), okalających środkową część, którą możesz spersonalizować pod względem koloru. Warstwy zostały trwale zespolone, dzięki zastosowaniu kleju kontaktowego (bez konieczności klejenia na mokro). W naszej ofercie znajduje się aż 9 kolorów wypełnienia do wyboru – ecru, żółty, pomarańczowy, różowy, fioletowy, turkusowy, zielony pastelowy, zielony i czarny. Dzięki wielu warstwom papieru, okładka jest sztywniejsza, a przez to nie zniszczy się tak łatwo, jak w przypadku standardowych papierów. Możliwość wyboru wewnętrznego koloru okładki wzbogaca projekt, nadaje mu głębi oraz będzie dobrze współgrać z kolorami firmowymi.

Zamów notesy spiralowane z okładką Multiloft

Zamówienia na notesy z okładką Multiloft realizujemy już od 50 sztuk. Oferujemy opcje 50- i 100-kartkowe, dzięki temu swobodnie dostosujesz grubość notatnika do swoich preferencji.

Zastosowanie papieru Multiloft jako okładki jest sposobem na przykucie uwagi klienta lub kontrahenta, który będzie czuł, że obcuje z produktem wyjątkowej jakości. Na okładkę notesu możesz nanieść dowolną treść, jak np. logo firmy, nazwę, hasło firmowe czy zdjęcia produktów z oferty.