mini przyłbica ochronna druk online

mini przyłbica ochronna

mini przyłbica ochronna druk online 1
mini przyłbica ochronna druk online 2

Już od 2 sztuk

  • Dostępna w 2 modelach - zakładana na nos lub brodę
  • Model na nos - dwa rozmiary S/M i M/L - szerokość opaski: dla rozmiaru S/M to 310 mm; dla rozmiaru M/L to 330 mm
  • Model na brodę - dwa rozmiary S/M i M/L - szerokość opaski: dla rozmiaru S/M to 310 mm; dla rozmiaru M/L to 330 mm
  • Osłona - szybka PVC 0,3 mm o wymiarach 200 x 110 mm
  • Opaska - neopren 2-3 mm - w dwóch kolorach do wyboru: czarny i szary melanż, wkrótce inne kolory
  • Mocowanie osłony na 4 spinki introligatorskie
  • Bawełniane, ochronne etui 20x25 cm ściągane sznurkiem, jako opcja dodatkowa

Mini przyłbica ochronna na nos i usta jest lekka i wygodna. Można ją stosować jako element zwiększający ochronę przed substancjami przenoszonymi drogą kropelkową oraz bezwiednym kontaktem ust i nosa z zanieczyszczonymi dłońmi. Półprzyłbice to rozwiązanie dedykowane wszystkim, którzy chcą chronić siebie i innych, jednocześnie nie rezygnując z komfortu użytkowania.

Prosta, lekka, do wielokrotnego użycia!

Mini przyłbica stanowi doskonałą alternatywę dla jednorazowych lub bawełnianych maseczek ochronnych oraz przyłbic pełnotwarzowych, łącząc w sobie jednocześnie ich zalety. Mini przyłbica jest lekka i wygodna w użytkowaniu nawet przez wiele godzin, nie przeszkadza w oddychaniu.

Dodatkową zaletą tego produktu jest duża przezroczystość, dlatego ten rodzaj półprzyłbicy idealnie sprawdzi się w dziedzinach, które wymagają eksponowania mimiki twarzy (np. edukacja, logopedia).

Skuteczna ochrona z wygodną i lekką mini przyłbicą!

Mini przyłbica dostępna jest w dwóch wariantach - mocowana na nos (od góry) lub na brodę (od dołu). Oba modele występują w dwóch rozmiarach - S/M oraz M/L i stanowią równie skuteczną barierę przed niebezpiecznymi czynnikami. Wybór modelu zależy od indywidualnych preferencji użytkownika.

Osłona każdego modelu mini przyłbicy została wykonana z lekkiego materiału PVC o grubości 0,3 mm, który jest elastyczny i ergonomicznie dostosowuje się do kształtu twarzy. Osłonę można czyścić i dezynfekować tak często, jak jest to potrzebne, również środkami na bazie alkoholu.

Komfortowa i wytrzymała opaska neoprenowa zakładana na uszy, nie uciska i nie obciera. Połączenie z osłoną za pomocą czterech spinek introligatorskich sprawia, że opaskę można swobodnie demontować i prać. Opaska dostępna jest obecnie w dwóch wariantach kolorystycznych - czarnym, szarym. Już wkrótce będziemy wprowadzać nowe kolory.

Co znajdziesz w zestawie?

W zestawie mini przyłbicy ochronnej znajduje się przezroczysta osłona z PVC, neoprenowa opaska w wybranym kolorze, spinki introligatorskie (4 szt. + 1 zapasowa). Całość zapakowana jest w kartonik.

Do każdej mini przyłbicy możesz dodatkowo zamówić bawełniane, ochronne etui.