Zwróć uwagę chwytliwym banerem

Zwróć uwagę chwytliwym banerem

Wewnątrz lub na zewnątrz, niezależnie od pogody. Trwały i wysokiej jakości baner z materiału frontlight został stworzony tak, aby zachwycać odbiorców.

Co ma wisieć… będzie reklamować!

Imprezy, stoiska wystawowe lub promocje w sklepie - drukowane banery to najlepsze rozwiązanie marketingowe dla firm, które chcą zrobić wokół siebie trochę pozytywnego szumu.

Wybierz format, który będzie Ci odpowiadał - wykorzystaj popularne rozmiary lub dostosuj swój projekt do indywidualnego wymiaru. Do wyboru masz matowy lub błyszczący surowiec Baner Frontlight 510g. Twój baner zgrzejemy i zaoczkujemy, co ułatwi Ci jego montaż.

Baner jest tanim i opłacalnym narzędziem reklamowym. Umieszczony w odpowiednim miejscu, dotrze z komunikatem do ogromnej liczby osób. Pomyśl o tej formie reklamy przed premierowym otwarciem nowego sklepu, jeśli chcesz nagłośnić organizowaną konferencję lub przedstawić nowy produkt w Twojej ofercie.

Jeden baner - wiele możliwości

Wykorzystanie banerów w działaniach marketingowych daje wiele możliwości. Ciekawy pomysł i nieszablonowe elementy wtłoczone w projekt, sprawią, że nikt nie przejdzie obok niego obojętnie. Oprócz elementu zaskoczenia, nie bez znaczenia jest również aspekt wytrzymałości. Baner typu frontlight ze wzmocnionymi brzegami jest niezastąpiony w każdych warunkach pogodowych.

Najlepszy sposób na zwrócenie uwagi w outdoorze? Wypromuj swoją markę za pomocą druku wielkoformatowego i baneru jednostronnego!