Ulotki składane - wszystko układa się w całość!

Ulotki, pomimo wielu lat obecności na rynku reklamy, cieszą się niesłabnącą popularnością. Nie ma w tym nic dziwnego - są łatwe w projektowaniu, druku i dystrybucji. Ulotki składane potrafią rozbudzić wyobraźnię i zachęcić odbiorcę do zabawy w odgadywanie, co znajduje się na jej kolejnej stronie. Sprawdź dlaczego warto mieć składane ulotki reklamowe w swoim marketingowym arsenale!

Sztuka składania ulotek

Ulotka składana nie tylko powinna przemycać najbardziej wartościowe - z biznesowego punktu widzenia - treści, jej zadaniem jest również wywołać u odbiorcy ciekawość. W rękach osoby potencjalnie zainteresowanej ofertą, tego typu materiał reklamowy będzie - oprócz jego podstawowej funkcji, czyli nośnika informacji - również ciekawym elementem, wciągającym w grę, jaką jest odkrywanie tego, co ukryte.

Ulotki możemy złożyć w literę “C”, “Z”, w harmonijkę, okienko lub mapę. Więcej stron to więcej możliwości w kwestii zaprezentowania marki lub nowych produktów w ofercie. Pamiętaj o interesującym przekazie, przyciągających oko kolorach oraz uszlachetnieniach.

Dlaczego warto mieć ulotki?

Dystrybucja ulotek to efektywny sposób na łatwe dotarcie do dużej grupy odbiorców. Spraw, by treść na ulotce była przyjazna w odbiorze, a projekt w oryginalny sposób zachęcał do zapoznania się również ze stronami, które czytelnik odkryje dopiero po jej rozłożeniu.

Ulotki składane to również ekonomiczne podejście do marketingu. Niskie koszty produkcji, wysoka skuteczność i duże możliwości w kwestii ostatecznego wyglądu ulotki to tylko niektóre z zalet. Chcesz poznać ich więcej? Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.