Drukomat.pl
Nowości w DRUKOMAT.PL

HP Latex, czyli super ekologiczny druk fototapet i tapet.

napisany przez Magda 6 października 2016 0 komentarzy
Do naszego parku maszyn dołączyła najnowsza maszyna drukująca HP Latex, dzięki temu ofertę drukomat.pl poszerzyliśmy o super ekologiczny druk fototapet i tapet. A Ty dzięki temu możesz zostać super bohaterem designu.

Technologia druku latexowego to przede wszystkim bezpieczne dla zdrowia tusze, które składają się w 100% z ekologicznych składników. Zapewniają wysoką jakość, trwałość i różnorodność wydruków, a dzięki atramentom na bazie wody nie wydzielają one szkodliwych toksyn, są bezpieczne dla zdrowia, bezwonne i nie tak łatwopalne, jak tusze solwentowe. Technologia HP Latex pozwala wykorzystywać druk fototapety i tapet nawet w najbardziej wrażliwych środowiskach, takich jak: szpitale, szkoły, przedszkola. Z ich pomocą można przeprowadzić szybką metamorfozę dowolnego pomieszczenia, nawet małego i bez wentylacji powietrza. Teraz możecie proponować swoim Klientom nasze tapety i fototapety, które zmienią wygląd biur, sklepów, muzeów, teatrów. Możecie przemienić kawiarnię, restaurację, bar w miejsce z wyśmienitym klimatem. Gabinety lekarskie i salony SPA mogą dostać nowe życie, a place zabaw dla dzieci bajkową atmosferę. W dzisiejszym wpisie prezentujemy kilka prawdziwych historii Klientów HP i ich super pomysły na wydruki lateksowe. 

Przestrzeń dla dzieci w Singapurze

Przyjazna i bezpieczna strefa dla najmłodszych, w której mogą oni wypróbować różne role dorosłych w formie zabawy i w bezpiecznym środowisku. Dzieci mogą zmienić się w kucharzy, kasjerów, lekarzy, pielęgniarki i policjantów ubranych w odpowiednie mundury i stroje. Mogą jeździć mini ulicami i poruszać się w miejskiej przestrzeni, jest supermarket, kawiarnia, salon kosmetyczny, przychodnia lekarska i wiele więcej atrakcji.

1_dzieciArka Noego odtworzona na ścianie

Agencja reklamy Rudkin Productions otrzymał zadanie dekoracji wnętrza budynku, który ma wyglądać jak Arka Noego – wszystko przy użyciu dużych, graficznych wydruków. Technologia druku HP Latex umożliwiła zespołowi projektowemu stworzenie środowiska bezzapachowego, w którym dzieci mogą bezpiecznie uczyć się i bawić. A dorośli zastanawiać się, jak duży format mają wydruki.

2_arka_noegoWłoska pizzeria w monochromatycznych wydrukach

Wizualnie silnie oddziaływujące wydruki były priorytetem przy tworzeniu wystroju tej restauracji. Dzięki zastosowaniu atramentów na bazie wody możliwe było zakończenie wyklejania ścian, tuż przed otwarciem restauracji, bez obaw o nieprzyjemne zapachy. Jeżeli Twoi Klienci również wolą skupić się na zapachu pizzy, to jest to produkt dla Ciebie.

3_wloska_pizzeriaWrocławska kawiarnia z afrykańskim klimatem

To miejsce jest jak jeden wielki wydruk z HP. Tam, gdzie spożywamy jedzenie czynnik środowiskowy materiałów jest bardzo ważny. Dzięki zastosowaniu bezpiecznej dla zdrowia i środowiska technologii wydruków możemy mieć pewność, że otoczenie nie zastawia na nas żadnych pułapek. Zwróćcie uwagę, że w tym wnętrzu zadrukowane są nawet meble i elementy wystroju.

4_afryka_kawiarniaWystawa dinozaurów w Ontario 

Royal Ontario Museum potrzebowało wysokiej jakości realistycznych grafiki dinozaurów, które miały być autentycznym tłem do prezentowania eksponatów. Grafiki stworzone przez artystę i wielkoformatowy druk zapewniły pożądany efekt. Nie tylko dinozaury były gwiazdą wystawy, bo pierwszy plan bez drugiego po prostu nie istnieje.

5_dinozauryMichał Anioł, jak wymalowany

Na pewnej ścianie z cegły w centrum Auckland, w Nowej Zelandii miał powstać duży druk reprodukcji Michała Anioła „Stworzenie Adama”. Udało się stworzyć taki wydruk, a „Stworzenie Adama” Zelandczycy mogą teraz podziwiać na ulicy. Takiej bliskości wielkiej sztuki możemy jedynie pozazdrościć.

6_michal_aniolWięcej o naszej ofercie na reprodukcje Michała Anioła i inne dzieła Waszego autorstwa znajdziecie tutaj.

Może także zainteresować Cię

Napisz komentarz