Drukomat.pl
Nasze mockupy

Mockupy naszych koszulek sportowych. Ubierz jak chcesz!

napisany przez Magda 30 maja 2018 1 komentarz
Koszulki sportowe to nowość w ofercie drukomat.pl, a nasze mockupy koszulek pozwolą Wam na wrzucenie dowolnego projektu nawet w biegu, bo przecież to tylko jedno kliknięcie.

Szybkoschnące koszulki sportowe będą nosić dowolną grafikę, za którą inni będą biegać, dosłownie! Koszulki sportowe są idealne dla aktywnych osób, które przede wszystkim cenią wygodę. Naszym koszulkom dużo zawdzięcza materiał (100% perforowany poliester 140 g), który doskonale odprowadza wilgoć i zapewnia komfort. Mają precyzyjne wykończenie i efektowne rękawki typu raglan. Są bardzo trwałe, podwójne szwy zastosowano wokół szyi, na rękawkach i na dole koszulki. Dodatkowa taśma wzmacniająca na karku jest wykonana z tego samego materiału. 

Najważniejsze w koszulkach sportowych jest to, że możecie je dowolnie personalizować. Pomyślcie tylko, czy nie chcielibyście zobaczyć swojej grafiki, logotypu lub imienia na imprezie sportowej wśród uśmiechniętych, pozytywnych ludzi? A do kompletu wydrukować jeszcze numer startowy – tak, mamy je tutaj. Sprawdźcie tylko, jak Wasz projekt prezentuje się na wybranym kolorze, a jest w czym wybierać. Gotowi? Start!

Koszulka sportowa termoaktywna DAMSKA
Biały JasnożółtyLimonkowy Czerwony Fuksja Lazurowy Ciemnoniebieski Granatowy Czarny 
Koszulka sportowa termoaktywna MĘSKA
Biały Jasnożółty Limonkowy Czerwony Fuksja Lazurowy Ciemnoniebieski Granatowy Czarny Koszulki sportowe zamówicie tutaj już od 1 sztuki.Kliknijcie również w inne mockupy naszych koszulek, niech się nosi!

 

Może także zainteresować Cię

1 komentarz

Diana 6 lipca 2018 at 11:17

Wszystkie super 🙂 ja wybrałabym lazurowy z paletką 🙂

Odpowiedz

Napisz komentarz