Drukomat.pl
Nowości w DRUKOMAT.PL

Fototapety i tapety, czyli wnętrza odmienione przez osoby takie jak Ty.

napisany przez Magda 17 października 2016 3 komentarze
Projektanci, studia graficzne i agencje reklamowe to jest wpis dla Was. Jeżeli projektujecie identyfikacje wizualne dla swoich Klientów, to teraz możecie projektować również fototapety i tapet do wnętrz spójne z identyfikacją. Wszystkie materiały wydrukujecie pod jednym, znanym Wam już adresem.

Argumentem przetargowym może być to, że nie tylko ulotka, katalog czy teczka są wizytówką firmy. Wnętrza, w których poruszają się Wasi Klienci i Wy sami są równie ważne jak materiały, które leżą na biurku. To, co wisi na ścianie ma niemniejsze znaczenie, niż to, co trzymamy w wizytowniku. Załóżmy, że zgłasza się do Was Klient, który potrzebuje nie tylko menu i podkładki pod talerze do swojej restauracji, ale również bezzapachowe wydruki na ścianę. Teraz możecie proponować fototapety i tapety, które odmienią wnętrze, będą spójne z resztą drukowanych materiałów i będą przede wszystkim bezpieczne dla zdrowia. W łatwy i szybki sposób możecie przeprowadzić metamorfozę każdego wnętrza: biura, restauracji, hotelu, gabinetu i wielu innych. Wymieniam tylko niektóre, Wy odmieniajcie te, które właśnie na to czekają.

Home office lub office, czyli mieszkam w pracy lub w pracy czuję się, jak w domu.
01_fototapety 02_fototapety 03_fototapety 04_fototapety 5_fototapety_pion 06_fototapety 07_fototapety 08_fototapety 09_fototapety 10_fototapetyRestauracja – stwierdzenie „wnętrze ze smakiem” zyskuje tutaj dosłownego znaczenia. Bo smacznie może być nie tylko na talerzu.
11_fototapety_pion 12_fototapety27_fototapety15_fototapety 16_fototapety 17_fototapety 18_fototapety20_fototapety_pionHotel – recepcja to serce każdego hotelu. Zameldujcie nam o swoich pomysłach na aranżację, a my zapewnimy Wam wygodę zamawiania.
26_fototapety22_fototapety19_fototapety24_fototapety_pion 25_fototapety_pionJeżeli chcecie odmieniać wnętrza to zapraszamy tutaj. Z nami możecie również uzewnętrznić się na kilka innych sposobów.

Może także zainteresować Cię

3 komentarze

Michał rw 8 listopada 2016 at 18:16

Argumentem przetargowym może być to, że klient nie wydaje pieniędzy tam gdzie nie czuje się komfortowo.
Każdy lubi przebywać w ładnych przestrzeniach niezależnie czy to klienci czy pracownicy. Warto też pamiętać o technikach odpowiedniego aranżowania wystroju, mających wpływ na zachowanie klientów w sposób zgodny z oczekiwaniami.

Odpowiedz
Kasia 16 marca 2018 at 10:56

Super te fototapety 🙂 Chyba sprawię sobię taka z różą do sypialni

Odpowiedz
Magda 16 marca 2018 at 10:59

Witaj Kasia, dzięki za komentarz. Super pomysł! Czasem mała zmiana, jest wielką 🙂 Pozdrawiam serdecznie!

Odpowiedz

Napisz komentarz